رویدادهای آتی
دفتر
دفترک
دفترچه یادداشت
اخبار > سلسله نشست‌های قرآنی "اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه" برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

سلسله نشست‌های قرآنی "اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه" برگزار می شود

بنیاد نخبگان استان تهران در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن و معارف عترت علیهم‌السلام در بین اجتماع نخبگانی به‌منظور ارتقای بینش دینی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه اقدام به برگزاری سلسله نشست‌های قرآنی با موضوع "اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج البلاغه" نموده است.

سلسله نشست‌های قرآنی، با موضوع "اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج البلاغه" با حضور دکتر محمدعلی انصاری در بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می شود.

دکتر محمد علی انصاری مدرس، مفسر قرآن و شارح نهج البلاغه، نویسنده و پژوهشگر، مدرس حوزه و دانشگاه است. تاکنون از وی حدود چهل عنوان کتاب چاپ شده و در حال حاضر مشغول نگارش «مشکاة» (تفسیر جامع قرآن کریم) است.

لازم به ذکر است که نشست قرآنی "صفات برجسته انسان‌های الهی در قرآن کریم" در سال 95 با سخنرانی ایشان در بنیاد نخبگان استان تهران برگزار گردیده است.

لذا بدینوسیله از کلیه نخبگان و مستعدین برتر علاقمند به حضور در این رویداد فرهنگی، دعوت می‌شود ضمن مراجعه به سامانه ثبت‌نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://visitfarhangi.bmn.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام جهت شرکت اقدام نمایند.

شایان ذکر است اولین نشست در مهرماه 1396 برگزار می‌گردد. زمان و مکان دقیق برگزاری، بر اساس اطلاعات تماس درج شده در سامانه فوق، متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 


١٢:١٤ - 1396/04/05    /    شماره : ٢٤١١٥    /    تعداد نمایش : ٣٣٢تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511