رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > کارگاه و نشست تخصصی «تبارشناسی هنر خوش‌نویسی- خط ومولفه‌های هنری» برگزار می شود


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه و نشست تخصصی «تبارشناسی هنر خوش‌نویسی- خط ومولفه‌های هنری» برگزار می شود

 

بنیاد نخبگان استان تهران با هدف ایجاد ساز و کارهای لازم برای توسعه فعالیت‌های نخبگانی در زمینه‌های ادبی، فرهنگی و هنری اقدام به برگزاری کارگاه و نشست تخصصی «تبارشناسی هنر خوش‌نویسی- خط ومولفه‌های هنری» نموده است.

این رویداد فرهنگی در 3 جلسه و از تاریخ 4 الی 25 مهرماه و با سخنرانی استاد حمید عجمی؛ طراح گرافیک، خوشنویس نستعلیق و مبدع خط معلی و نیز هادی نگارش؛ پژوهشگر تاریخ هنر، عضو انجمن خوشنویسان ایران و مدرس خط ثلث و نسخ در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار خواهد شد.

لازم به ذکراست محتوای این رویداد فرهنگی "تاریخ شفاهی و کتبی عرفان اسلامی، هنر اسلامی و هنر مدرن، پژوهشي در خوش نويسي کاتبان بزرگ قرآن کريم، درآمدي بر خوشنويسي ايراني و همچنین با نگاه تطبیقی بر نمونه آثار خوشنویسان قدیم و معاصر"  بوده و به صورت مباحثه برگزار خواهد گردید.

لذا بدینوسیله از مستعدین برتر علاقمند به حضور در این رویداد فرهنگی، دعوت می‌شود ضمن مراجعه به سامانه ثبت نام رویدادهای فرهنگی به نشانی: http://visitfarhangi.bmn.ir تا تاریخ 27 شهریور ماه نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام جهت شرکت در این رویداد فرهنگی اقدام نمایند.

ساعت دقیق برگزاری کارگاه و نشست تخصصی براساس اطلاعات تماس مندرج در سامانه فوق متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 


٠٩:١٠ - 1396/06/25    /    شماره : ٢٧٠٢١    /    تعداد نمایش : ٤٧٩تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511