رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > مستعدین برتر از نمایشگاه شرکت دارویی و صنعتی برکت بازدید کردند


  چاپ        ارسال به دوست

مستعدین برتر از نمایشگاه شرکت دارویی و صنعتی برکت بازدید کردند

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ مستعدین برتر در صبح روز دوشنبه مورخ 13 شهریور 96 از نمایشگاه دارویی صنعتی برکت بازدید نمودند.

در ابتدای بازدید مستعدین برتر به صورت اجمالی با شرکت دارویی صنعتی برکت آشنا و پس از آن از نزدیک با دستاوردها و فعالیت‌های اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از جمله بخش‌های توانمندسازی اقتصادی، امور زیربنایی، مدرسه‌سازی، خدمات بیمه‌ی برکت، سلامت، دارویی و... آشنا شدند 

سامانه سلامت الکترونیک،  سامانه پرونده الکترونیک سلامت، سامانه ارسال بلوتوث سلامت، سامانه مشاوره الکترونیک سلامت و سامانه‌ مشاوره‌ تلفنی برکت از جمله طرح‌های اجرایی بنیاد برکت برای افزایش دامنه‌ پوشش و درمان بیماران در مناطق محروم است. در همین راستا مستعدین با  تجهیزات و فعالیت‌های سلامت الکترونیک برکت (برکت تل)، داروهای تولید شده توسط این شرکت و پروژه‌های آتی شرکت از جمله تولید واکسن پنتاوالان، پروژه باغ‌موزه گیاهان دارویی، تولید فرآورده‌های طبیعی سلامت و تولید فرآورده‌های سلولی مولکولی و ...  آشنا شدند.

همچنین مستعدین برتر از آمبولانس مجهز به دستگاه‌های سنجش پارامترهای حیاتی و پاراکلینیکی و دستگاه‌های مانیتورینگ علایم حیاتی بازدید نمودند. از طریق این تجهیزات اطلاعات بیمار لحظه به لحظه دریافت و به مرکز مدیریت بیماران اورژانسی منتقل می‌شود تا پزشک مستقر در این مراکز هدایت فنی بیماران را بر عهده گیرد. ضمن این‌که با توجه به وجود امکانات «جی‌پی‌اس»، بر روی دستگاه، مختصات جغرافیایی آمبولانس در حال حرکت روی نقشه توسط پزشک قابل مشاهده بوده و می‌تواند آمبولانس را به نزدیک‌ترین مرکز درمانی با توجه به نیاز و شرایط بیمار هدایت نماید.

بنیاد برکت در 20 آذرماه سال 86 براساس توصیه‌های رهبر معظم انقلاب برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته کشور، تحت نظر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تأسیس شد.

بازدید از نمایشگاه دارویی صنعتی برکت در 13 ام شهریور با حضور مستعدین برتر دختر رشته‌های داروسازی، پزشکی و سایر رشته‌های مرتبط انجام شد.

 

 

 

 

 


١١:٤٣ - 1396/06/14    /    شماره : ٢٧١٠٢    /    تعداد نمایش : ٢٨٥تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511