رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > بازدید تخصصی از پژوهشگاه نیرو ویژه آقایان برگزارشد


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید تخصصی از پژوهشگاه نیرو ویژه آقایان برگزارشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ مستعدین برتر در صبح روز چهارشنبه مورخ 15 شهریور 96 از آزمایشگاه‌های تخصصی پژوهشگاه نیرو بازدید نمودند.

این بازدید ویژه آقایان در رشته‌های مهندسی برق گرایش‌های مخابرات، قدرت و سایر رشته‌های مرتبط برگزار شد.

در ابتدای این بازدید مستعدین برتر به صورت اجمالی با فعالیت‌های پژوهشگاه نیرو در زمینه‌های  برق و مخابرات و فعالیت‌های حوزه‌های آزمایشگاهی، رله تركيبی ودستگاه‌های تست کننده و... آشنا شدند.

در ادامه این بازدید مستعدین برتر از آزمایشگاه‌های مرجع رله و حفاظت، مرجع کلید مینیاتوری و اتصال کوتاه، مرجع سنجش کیفیت و مرجع لینک های مخابراتی بازدید نمودند. انجام یکسری آزمایشات تخصصی در آزمایشگاه‌های مرجع رله و حفاظت و مرجع کلید مینیاتوری و اتصال کوتاه بخش دیگری از این بازدید بود.

پژوهشگاه نیرو سازمانی دولتی و وابسته به وزارت نیرو می‌باشد که مسئولیت راهبری تحقیقات وابسته به صنعت برق و انرژی ایران را برعهده دارد.

شایان ذکر است در پایان این بازدید چند نمونه تست در آزمایشگاههای کلید مینیاتوری و مرجع رله و حفاظت انجام شد و مستعدین برتر شاهد انجام این نمونه آزمایشات بودند.

بازدید از پژوهشگاه نیرو در ساعت 12 ظهر به پایان رسید.

 

 


١٤:٥٣ - 1396/06/15    /    شماره : ٢٧١٥١    /    تعداد نمایش : ٢٦١تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511