رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > مستعدین برتر دختر از کتابخانه شخصی استاد دکتر مهدی محقق بازدید می‌کنند


  چاپ        ارسال به دوست

به همت بنیاد نخبگان استان تهران؛

مستعدین برتر دختر از کتابخانه شخصی استاد دکتر مهدی محقق بازدید می‌کنند

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران مستعدین برتر دختر دریک بازدید نیم روزه در تاریخ 26 آذرماه  از کتابخانه شخصی دکتر مهدی محقق بازدید نموده و از نزدیک با ایشان دیدار وگفتگو می‌نمایند.

استاد دکتر مهدی محقق (متولد ۱۳۰۸) نویسنده، علامه، ادیب، فقیه، مجتهد، نسخه پژوه و پژوهشگر تاریخ پزشکی اسلامی، مصحح و شارح کتب ادبی و فلسفی و فقهی و استاد دانشگاه تهران است. وی دارای مدرک دکتری الهیات و معارف اسلامی و دکتری زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران می‌باشد. ایشان بنیان‌گذار دائرةالمعارف تشیع و رئیس هیات مدیره انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و مدیر مؤسسه مطالعات اسلامی دانشگاه تهران ـ دانشگاه مک‌گیل و عضو پیوسته فرهنگستان زبان و ادب فارسی است.

کتاب‌های دکتر محقق اعم از تألیف و ترجمه و تصحیح و مجموعه مقالات به هشتاد، و مقالات فارسی به عربی به یکصد و سی، و مقالات انگلیسی بیشتر از سی و پنج عنوان بالغ می‌شود.

دختران مستعدین برتر علاقه‌مند به حضور در این بازدید می‌توانند نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام اقدام نمایند. (کلیک کنید)

اطلاعات تکمیلی براساس اطلاعات تماس درج شده در سامانه فوق متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شایان ذکر است نکوداشت مقام علمی و فرهنگی دکتر مهدی محقق در تاریخ 12 دی ماه 1396در بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌گردد (برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید).

 


١٣:٥١ - 1396/08/22    /    شماره : ٢٨٨٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٨٠تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511