رویدادهای آتی
دفتر
پیوندها
اخبار > اردوی جهادی پزشکی تخصصی در روستاهای محروم منطقه 19 تهران برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

به همت بنیاد نخبگان استان تهران؛

اردوی جهادی پزشکی تخصصی در روستاهای محروم منطقه 19 تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ اردوی جهادی  پزشکی تخصصی در مدرسه شریعت روستای قلعه نو حاج موسی واقع در منطقه 19 با حضور مستعدین برتر جهادگر برگزار گردید. در این اقدام جهادی ابتدا ساکنین روستاهای قلعه نو حاج موسی،صالح آباد و پلائین توسط پزشکان عمومی مورد معاینات اولیه  پزشکی، تست قند و فشار خون و.. قرار گرفته در صورت نیاز دارو تجویز شده و  یا به متخصصین مربوطه ارجاع داده می شدند.

ارائه خدمات دندانپزشکی و معاینات دهان و دندان توسط متخصص دندانپزشکی، برگزاری کارگاه مشاوره خانواده، ارائه خدمات مشاوره در خصوص قد و وزن توسط مشاوره تغذیه، مشاوره فردی، معاینات زنان و مامایی توسط متخصص زنان، مشاوره طب سنتی و معاینات قلب و عروق (نوار قلب) و ارائه خدمات روانپزشکی توسط متخصص روانپزشک بخش دیگری از این خدمات بود.

لازم به ذکر است در این اردوی جهادی متخصصین دندانپزشکی، پزشک طب سنتی، مشاور تغذیه، مشاور خانواده، مشاور کودک، روانپزشک و متخصص ماما و پزشکان عمومی حضور داشتند.

اردوی جهادی پزشکی تخصصی روستای قلعه نو حاج موسی با همکاری بسیج علمی، پژوهش و فناوری تهران بزرگ برگزار گردید.

اردوهای جهادی بنیاد نخبگان استان تهران به منظور ارتقای شناخت اجتماع نخبگانی از نیازها و شرایط واقعی جامعه و بر اساس سیاست‌های سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور برای نیل به اهداف تعیین شده در حوزه نخبگانی و همچنین بنا به ضرورت بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه بومی، با همکاری نهادهای ذیربط و حضور مستعدین برتر جهادگر بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود.

 


١٠:٠٧ - 1396/09/12    /    شماره : ٢٩٣٥٨    /    تعداد نمایش : ١٥٩تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد نخبگان استان تهران محفوظ می باشد
آدرس: خيابان استاد نجات الهي - نرسيده به خيابان كريم خان - كوچه شهید حقيقت طلب – پلاك 17 تلفن 09601 - 88900511