جمعه 8 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

صفحه ی اصلی>استارتاپ خلاق>فضای سبز شهری>اطلاعیه ها

اطلاعیه شماره 5

با توجه به مشکل ایجاد شده در هماهنگی برنامه کاری سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران جهت همراهی در برگزاری استارتاپ و انجام برخی تغییرات در فرآیند اجرایی برگزاری رویداد استارتاپی فضای سبز شهری، برگزاری رویداد برنامه‌ریزی شده برای تاریخ 13 تا 15 آذر 1398 لغو می‌شود.

از متقاضیان شرکت در برگزاری این رویداد پوزش می‌طلبیم.

در صورت تنظیم برنامه برای برگزاری رویداد در تاریخ دیگر، مجدداً از طریق بنیاد اطلاع‌رسانی خواهد شد.

-------------------------------------------------------------------

اطلاعیه شماره 4

با توجه به انجام برخی تغییرات در فرآیند اجرایی برگزاری رویداد استارتاپی فضای سبز شهری و درخواست مستعدین و علاقه‌مندان به این حوزه استارتاپی، زمان برگزاری رویداد از 29 آبان الی 1 آذر به 13 لغایت 15 آذر ماه تغییر یافت. همچنین مهلت ثبت نام و ارسال ایده در رویداد استارتاپ فضای سبز شهری با رویکرد مدیریت بهینه آب در بنیاد نخبگان استان تهران تا 11 آذر ماه تمدید شد.

-------------------------------------------------------------------

اطلاعیه شماره 3

کمیته برگزاری استارتاپ‌های بنیاد نخبگان استان تهران برنامه زمانبندی اجرای رویداد‌ استارتاپی فضای‌سبز شهری را اعلام کرد. بر اساس این برنامه رویداد از ساعت 13 روز چهارشنبه مورخ 29 آبان ماه شروع و تا ساعت 17 روز جمعه مورخ 1 آذر ماه ادامه خواهد داشت. جدول زمانبندی برگزاری به شرح زیر است.

ردیف

نوع رویداد

زمان

مکان

1

بوت کمپ ، افتتاحیه و تشکیل تیم ها

چهارشنبه 29 آبان ماه

از ساعت 13 الی 20

بنیاد نخبگان استان تهران

خ کریم خان خ استاد نجات الهی کوچه حقیقت طلب پلاک 17

2

ایجاد و تکمیل بوم مدل کسب و کار

پنجشنبه 30 آبان ماه

از ساعت 8 الی 20

دانشگاه صنعتی شریف

خ آزادی بعد از مسجد دانشگاه صنعتی شریف پلاک 503 ساختمان شهید شوره طبقه اول

3

ارائه و داوری تیم ها و اختتامیه

جمعه 1 آذر ماه

از ساعت 8 الی 17

دانشگاه صنعتی شریف

خ آزادی بعد از مسجد دانشگاه صنعتی شریف پلاک 503 ساختمان شهید شوره طبقه اول

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اطلاعیه شماره 2

کمیته برگزاری استارتاپ‌های بنیاد نخبگان استان تهران جوایز تیم‌های برگزیده استارتاپ فضای سبز‌شهری با رویکرد مصرف بهینه آب را اعلام کرد. این جوایز در راستای حمایت از تیم‌های برگزیده و بکارگیری ایده‌های برتر در سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران اهدا خواهد شد. لازم به ذکر است مهلت ثبت در استارتاپ تا تاریخ 25 آبان تمدید و امکان ثبت نام از طریق سامانه هم اندیشان بنیاد ملی نخبگان وجود دارد.

جوایز تیم های برگزیده :

1- تیم اول مبلغ 50 میلیون ریال به همراه لوح و تقدیر نامه

2- تیم دوم مبلغ 30 میلیون ریال به همراه لوح و تقدیر نامه

3- تیم سوم مبلغ 20 میلیون ریال به همراه لوح و تقدیر نامه

4 -دوم تیم شایسته تقدیر هرکدام 10 میلیون ریال

5 -بکارگیری ایده برتر در ایستگاه تحقیقاتی سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران

علاقه‌مندان به شرکت در استارتاپ می‌توانند از طریق سامانه هم اندیشان بنیاد نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده و در صورتی که صاحب یکی از توانمندی‌های گرافیک، برنامه نویسی یا تسلط بر مدل‌های کسب و کارهای نوین هستند مدارک لازم را در سامانه بارگذاری کنند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اطلاعیه شماره 1

با توجه به استقبال و درخواست مستعدین و علاقه مندان به حوزه استارتاپی فضای سبز شهری مهلت ثبت نام و ارسال ایده در رویداد استارتاپ فضای سبز شهری با رویکرد مدیریت بهینه آب در بنیاد نخبگان استان تهران تا 17 آبان ماه تمدید شد. بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران، در نظر دارد استارتاپ ((فضای سبز شهری)) را برای مستعدین نخبگان تحت پوشش خود، برگزار نماید.

لذا با توجه به پیشنهاد و استقبال علاقه مندان به حضور در این رویداد از کلیه دانشجویان و مستعدین دعوت به عمل می آید تا با مطالعه سرفصل های استارتاپ و توانمندی های خود جهت ثبت نام در استارتاپ اقدام نمایند. علاقه‌مندان می‌توانند ابتدا از طریق سامانه هم اندیشان بنیاد نسبت به ثبت نام اقدام نموده و در صورتی که صاحب یکی از توانمندی های (گرافیست، برنامه نویس و یا تسلط بر مدل های کسب و کارهای نوین ) مدارک لازم را در سامانه بارگذاری نمایند. همچنین در صورتی که صاحب ایده نوآورانه در حوزه فضای سبز شهری هستند فرم مربوطه را تکمیل و به آدرس ایمیل   (tehran@bmn.ir) ارسال نمایند.

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601