جمعه 8 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

صفحه ی اصلی>استارتاپ خلاق>طراحی و تولید پوشاک ایرانی و اسلامی>معرفی

بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ، در نظر دارد استارتاپ ((طراحی و تولید لباس ایرانی و اسلامی))  را برای مستعدین نخبگان تحت پوشش خود، برگزار نماید.

با توجه به این‌که کشور ما یکی از پایه‌گذاران صنعت نساجی می باشد، پتانسیل بسیار بالایی وجود دارد که برخی از محصولات‌ مان را در داخل با کیفیت و خلاقیت بالا طراحی و تولید نموده و به خارج از کشور نیز عرضه کنیم. از اهداف مهم این رویداد استارتاپی، شناسایی افرادی که در حوزه طراحی و تولید لباس و پوشاک خلاقیت دارن، تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور درحوزه طراحی پوشاک ایرانی اسلامی ، ایجاد فضای تبادل نظر و گفتگو، بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارتاپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه است که در قالب فعالیت‌های زیر گنجانده شده است:

  • طراحی و فروش لباس های ایرانی اسلامی
  • مشکلات، کمبودها و چالشهای موجود در کسب و کارهای مرتبط با حوزه مد
  • فروش و اجاره آنلاین لباس
  • طراحی های خلاقانه در حوزه مد و لباس
  • دیجیتال مارکتینگ حوزه مد و لباس
  • ایجاد بازارهای نوظهور در حوزه مد و لباس

لذا از کلیه دانشجویان و مستعدین علاقه مند دعوت به عمل می آید تا با مطالعه سرفصل های استارتاپ و توانمندی های خود جهت ثبت نام حداکثر تا 31 فروردین ماه 1398در استارتاپ اقدام نمایند. علاقه‌مندان می‌توانند  در صورتی که صاحب یکی از توانمندی های (گرافیست، برنامه نویس و یا تسلط بر مدل های کسب و کارهای نوین ) ابتدا از طریق سامانه هم اندیشان بنیاد نسبت به ثبت نام اقدام نموده و مدارک لازم را در سامانه بارگذاری نمایند و اگر که صاحب ایده نوآورانه در حوزه گردشگری هستند فرم مربوطه را تکمیل و در سامانه هم اندیشان هنگام ثبت نام بارگذاری و یا به آدرس ایمیل (tehran@bmn.ir) ارسال نمایند.

همچنین سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان، بین ساعت 9 تا 12 روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تماس 09601 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در این خصوص می باشد.

 

داوران استارتاپ:

  1. خانم زایجانی
  2. آقای حمید مهدیان
  3. آقای مجتبی ذاکری

محل برگزاری استارتاپ:

بنیاد نخبگان استان تهران ساختمان فناوری شهید شوریده دانشگاه صنعتی شریف

 

زمان برگزاری :

11 الی 13 اردیبهشت ماه 1398

مهلت ثبت نام :

31 فروردین ماه 1398

 

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601