جمعه 16 خرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه آموزشی گزارش‌نویسی

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی گزارش‌نویسی را برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان برتر در گزارش نویسی و شناخت نکات مهم برای ارائه مطلب اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی گزارش‌نویسی ویژه طرح شهید احمدی روشن نموده است. این کارگاه در تاریخ 12 شهریور از ساعت 16 الی 20 برگزار می‌شود.
مهارت گزارش‌نویسی از جمله مهارت‌هایی است که همه ما بر اهمیت آن تاکید داریم؛ اما وقت چندانی را به یادگیری و بهبود این مهارت اختصاص نمی‌دهیم این درحالی است که اهمیت گزارش‌نویسی کمتر از سایر جنبه‌های مهارت ارتباطی نیست و اتفاقاً می‌تواند نقشی کلیدی در رشد و پیشرفت ما، چه در فضای درس و دانشگاه و چه در محیط کار داشته باشد. گزارش‌نویسی یکی از مهارت‌های مهم در تولید محتوا است و تسلط یا عدم تسلط بر آن، می‌تواند سرنوشت فعالیت‌های وابسته به تولید محتوا (از جمله حضور در فضای دیجیتال و شبکه های اجتماعی) را تغییر دهد.
در این کارگاه اصول اصلی گزارش‌نویسی ارائه می‌شود و سرفصل مطالب شامل تعریف گزارش، اهمیت گزارش‌ها، تاریخچه گزارش‌نویسی، انواع گزارش خلاصه (مدیریتی) و مفصل، اجزای گزارش اداری و فنی، سربرگ، عنوان گیرنده گزارش، روش نوشتن موضوع گزارش، روش نوشتن مقدمه، بیان مسئله، روش نوشتن تنه، آماری توصیفی و بند بند، پیشنهاد نویسی، مشخصات امضا کننده، پیوست نویسی، گزارش‌های ادواری، جمله‌بندی و قواعد دستوری، قواعد نگارشی و املایی است.
مدرس این کارگاه آقای دکتر علی آسمند استاد دانشگاه و مولف کتاب آیین نگارش و گزارش نویسی است.
کلیه مستعدین برتر می‌توانند تا تاریخ 9 شهریور ماه با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان ( کلیک کنید) برای شرکت در این کارگاه ثبت‌نام کنند.

تاریخ انتشار : 1398/06/06
کد : 100
تعداد بازدید: 653

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601