شنبه 29 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران

هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران 26 لغایت 29 آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

همان‌طور که مستحضرید معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همانند سال‌های گذشته و در تعامل و همکاری نزدیک با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ نسبت به برگزاری «هفتمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران» هم‌زمان با «بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور» در تاریخ 26 تا 29 آذرماه سال جاری اقدام نموده است. براساس تجربه شش دوره برگزاری این رویداد و به‌منظور افزایش بهره‌برداری از تسهیلات ایجادشده، خواهشمند است در خصوص موارد ذیل دستور توجه و اقدام عاجل صادر فرمایند.
1. بر اساس سطح‌بندی محصولات بخشی از مبلغ خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران توسط مراکز علمی و پژوهشی دولتی بین 10 تا 40 درصد تا سقف معینی موردحمایت قرار خواهد گرفت.
2. به‌منظور تسهیل در ارائه حمایت‌ها، کلیه فرایندها (اعم از ثبت پیش فاکتور و پیگیری بعدی آن‌ها) به‌صورت الکترونیکی انجام خواهد شد؛ پیشنهاد می­شود اعضای محترم هیئت‌علمی پیش از حضور در نمایشگاه، از طریق سامانه نمایشگاه به نشانی www.iranlabexpo.ir، فهرست شرکت‌ها و محصولات حاضر در نمایشگاه، مشخصات و مستندات فنی آن‌ها را مشاهده نموده و مقایسه‌های لازم را با محصولات مشابه انجام دهند. همچنین مشخصات تماس خریداران دوره‌های قبل نیز به‌منظور آگاهی از کیفیت و عملکرد محصولات، در سایت قابل‌رؤیت است.
3. قبل از برگزاری نمایشگاه امکان صدور پیش فاکتور توسط شرکت‌ها وجود دارد اما پیشنهاد می‌شود هریک از اعضای محترم هیئت‌علمی ، ضمن بازدید از نمایشگاه، محصولات را بررسی و پس از مذاکره حضوری، پیش فاکتور دریافت کنند.
4. معاونت بعد از برگزاری نمایشگاه کلیه پیش‌فاکتورهای ثبت‌شده را دسته‌بندی و برای اولویت‌بندی، تأیید و عقد قرارداد در کارتابل الکترونیکی نماینده رسمی که از سوی آن دستگاه معرفی می‌شود، قرار خواهد داد. فرمت معرفی نماینده رسمی و رابط سامانه قابل دانلود از سایت است.
هفتمین دوره نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت از 26 تا 29 آذرماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود و علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت نمایشگاه به نشانی www.iranlabexpo.ir مراجعه کنند.

تاریخ انتشار : 1398/09/12
کد : 10126
تعداد بازدید: 302

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601