دوشنبه 31 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
کارگاه عکاسی دیجیتال و ساخت فتوکلیپ اجرا شد

کارگاه آموزشی عکاسی دیجیتال و ساخت فتوکلیپ با حضور مستعدان برتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران ؛کارگاه عکاسی دیجیتال و ساخت فتوکلیپ با حضور الهه شاکری و جمعی از مستعدان برتر در تاریخ 21 آذر برگزار شد.
شاکری در ابتدای کارگاه، درباره آشنایی با دوربین عکاسی و دکمه‌های کاربردی دوربین (انواع لنز و سایر تجهیزات جانبی)، آشنایی با زوایای دید در عکاسی و اندازه‌ نماها در عکس، شناخت نور و منابع نور، انواع کادربندی و ترکیب‌بندی در عکاسی، آشنایی و کار با تراز سفیدی، پاناروما و تکنیک‌های مرتبط با آن توضیح داد.
بخش دوم کارگاه تمرین عکاسی، ترکیب‌بندی و تصویربرداری پرتره و اصلاح آن، آموزش کار با فتوشاپ و اصلاح رنگ‌ها، آشنایی با نحوه عملکرد تغییر و اصلاحات کادر و رتوش عکس، آشنایی با افکت‌ها در نرم افزار ProShow، انتخاب موسیقی مناسب با توجه به تصویر، تهیه سناریو مناسب برای ساخت فتوکلیپ و ساخت کلیپ و ویرایش عکس بود.
کارگاه آموزشی عکاسی دیجیتال و آشنایی با نرم‌افزار فتوشاپ در روز5 شنبه 21 آذر در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد. مدرس این کارگاه الهه شاکری دانشجوی دکترای مطالعات رسانه‌های نوین در دانشگاه تهران؛ کارگردان و تهیه‌کننده پرس تی وی (و مدیر تلویزیون اینترنتی urmedium) و مدرس دوره‌های عکاسی و انیمیشن است.

 

تاریخ انتشار : 1398/09/24
کد : 10128
تعداد بازدید: 326

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601