یکشنبه 4 اسفند 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

طی تعامل با پارک فناوری پردیس
بازدید رئیس بنیاد نخبگان استان تهران از پارک فناوری پردیس

بازدید رئیس بنیاد نخبگان استان تهران از پارک فناوری پردیس

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ رئیس این بنیاد در تاریخ 22 دی‌ماه از پارک فناوری پردیس بازدید کرد. در این بازدید با حضور دکتر کوچک‌زاده، مهندس صفاری‌نیا و مدیران بنیاد نخبگان استان تهران و پارک فناوری پردیس؛ زمینه‌های توسعه تعامل فیمابین بررسی شد.
معرفی واحدهای مختلف پارک توسط مدیران مربوطه و بیان سرفصل‌های حمایتی ویژه مستعدین برتر و نخبگان شامل تسهیلات سربازی، اشتغال نخبگان خارج از کشور، طرح صدف، طرح تیکاف، کارآموزی و کارورزی مستعدین برتر، اجرای پایان‌نامه‌های دانشجویی در شرکت‌های مستقر در پارک، خدمات تخصصی دارایی‌های فکری و اختراعات، حمایت‌های راه‌اندازی کسب و کار و اهداء کتاب‌های انگیزشی مسیر نخبگی کارآفرینان سرآمد در پارک بخشی از نشست این بازدید بود.
در ادامه، دکتر کوچک‌زاده ضمن معرفی طرح شهید احمدی روشن؛ زمینه‌های ارتباط مستعدین برتر همکار در این طرح با پارک فناوری پردیس و نیز برگزاری بازدیدهای دوره‌ای، معرفی کارآفرینان برتر و ایجاد زمینه تعامل آنها با مستعدین برتر، بهره‌برداری از سامانه‌های ارتباطی در راستای اطلاع‌رسانی رویدادهای پارک به افراد تحت پوشش بنیاد، همکاری در برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تخصیص سهمیه ویژه مستعدین برتر در طرح صدف را مطرح کرد. وی همچنین با اشاره به دغدغه بنیاد در خصوص اشتغال افراد تحت پوشش، تعامل با شرکت‌های پارک را زمینه مناسبی برای جذب استعدادهای برتر در شرکت‌های مستقر در پارک عنوان کرد.
معرفی دوره‌ای پارک فناوری پردیس و امکانات و تسهیلات این پارک به مستعدین برتر بویژه مستعدین نوورود و نیز مستعدین همکار در طرح شهید احمدی روشن از جمله توافقات طرفین در نشست مشترک بود.
بازدید از شرکت فراطیف پویا به مدیریت دکتر توحیدیان و شرکت ایده‌کاوان صنعت پردیس به مدیریت مهندس حسنی پایان‌بخش این بازدید بود.

تاریخ انتشار : 1398/10/25
کد : 10140
تعداد بازدید: 99

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601