شنبه 29 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

توسط بنیاد نخبگان استان تهران
وبینار آموزشی تعیین انتظارات ویژه استادان طرح شهید احمدی روشن برگزار شد

جلسه آموزشی با عنوان «تعیین انتظارات» از موضوعات چهارگانه دوره آموزشی مربی‌گری ویژه استادان طرح شهید احمدی روشن، در روزهای ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ۹۹ به‌صورت وبینار برگزار شد.

دوره آموزشی مربی‌گری ویژه استادان طرح شهید احمدی روشن است که بنیاد نخبگان استان تهران طی جلسات آموزشی مجازی و آنلاین، به‌صورت وبینار برگزار می‌کند. «تعیین انتظارات»، «شنیدن مؤثر»، «بازخورد مؤثر» و «مسئولیت‌پذیری» موضوعات چهارگانه این دوره است. هدف از برگزاری این جلسات آموزشی، افزایش سطح توانمندی استادان محترم در زمینه مدیریت و رهبری تیم است.
اولین موضوع این دوره با عنوان «تعیین انتظارات» طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۴ و ۲۵ اردیبهشت ۹۹ با حضور استادان علاقه‌مند فعال در طرح احمدی روشن به‌صورت وبینار برگزار شد. «تعیین انتظارات در فرآیند توسعه عملکرد»، «خودارزیابی»، «مکانیزم‌های ایجاد انگیزه» و «معیارهای ارزیابی مؤثر بودن انتظارات» از موضوعات آموزشی بود که در این جلسه مطرح شد.
در طرح شهید احمدی روشن، استادان خبره دانشگاهی و متخصصان برتر صنعتی با شناسایی مسائل و مشکلات اصلی کشور، هسته‌های نخبگانی مسأله‌محور را با مشارکت دانشجویان برگزیده تشکیل داده و به صورت علمی و تخصصی در قالب طرحی مشخص و در بازه زمانی معین به حل آن‌ها می‌پردازند.

تاریخ انتشار : 1399/03/26
کد : 10185
تعداد بازدید: 188

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601