جمعه 4 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

خبر/
بازدید سرپرست اداره‌کل منابع انسانی و پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان از بنیاد استان تهران و تشکیل جلسه گفتگو با رئیس و کارکنان آن

آقای دکتر افشین متقی، سرپرست اداره‌کل منابع انسانی و پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان روز یکشنبه یکم تیرماه ۱۳۹۹ از محل بنیاد نخبگان استان تهران بازدید کرده و طی نشستی با رئیس و کارکنان آن به گفتگو پرداختند.

سرپرست اداره‌کل منابع انسانی و پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان، آقای دکتر افشین متقی؛ روز یکشنبه مورخ 01/04/1399 در محل بنیاد نخبگان استان تهران حضور یافته و از امکانات و فضای اداری آن بازدید کردند. سپس طی نشستی با حضور رئیس، مسئولین و کارکنان بنیاد به گفتگو پرداختند. در ابتدای جلسه رئیس محترم بنیاد استان پس از خیرمقدم، در خصوص اقدامات و امور اداری و پرسنلی بنیاد ملی، درخواست‌ها و پیشنهادهایی را مطرح کردند. در ادامه، مسئولین و کارکنان بنیاد استان تهران ضمن معرفی خود و وظایف شغلی، پرسش‌ها و خواسته‌های خود را بیان کردند.

آقای دکتر متقی، پس از آشنایی با کارکنان و وظایف بنیاد استان و همچنین دریافت خواسته‌ها و نظرات آنان، به ارائه اطلاعات و تشریح مسائل پرداختند. ایشان از راه‌اندازی سامانه خبررسانی امور اداری بنیاد ملی به‌منظور بهبود اطلاع‌رسانی به کارکنان با هدف شفاف‌سازی و یکپارچه‌سازی این امر خبر دادند. همچنین آقای دکتر متقی، آموزش مدیران و کارکنان در حوزه‌های مختلف، توانمندسازی، حمایت و پشتیبانی از منابع انسانی را از اهم مأموریت‌ها و برنامه‌هایی عنوان کردند که توسط اداره‌کل منابع انسانی و پشتیبانی مورد توجه ویژه قرار خواهد گرفت. ایشان لزوم ارتباط بیشتر و راحت‌تر کارکنان بنیاد در هر سطحی با اداره‌کل منابع انسانی را خواستار شدند و به همین منظور شماره همراه خود را در اختیار کارکنان قرار دادند تا از این طریق ارتباط کارکنان با ایشان تسهیل شود.
سرپرست اداره‌کل منابع انسانی، بنیاد نخبگان استان تهران را به‌عنوان خط‌مقدم و جبهه خدمت‌رسانی و پاسخگویی به مستعدین و اجتماعات نخبگانی قلمداد کردند که مسائل آن باید مورد توجه و رسیدگی بیشتری قرار گیرد.
آقای دکتر افشین متقی، عضو هیأت علمی دانشگاه خوارزمی هستند که اخیراً طی حکمی از سوی معاون محترم توسعه و مدیریت منابع بنیاد ملی نخبگان به سمت سرپرست اداره‌کل منابع انسانی و پشتیبانی بنیاد ملی منسوب شده‌اند.

تاریخ انتشار : 1399/04/02
کد : 10187
تعداد بازدید: 310

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601