چهارشنبه 7 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
نشست قرآنی "اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه"برگزار می گردد

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران نخستین جلسه از سلسله نشست های اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه در سال 1397 با حضور استاد محمدعلی انصاری برگزار می گردد.

بنیاد نخبگان استان تهران در راستای ترویج فرهنگ انس با قرآن و معارف عترت علیهم‌السلام در بین اجتماع نخبگانی به‌منظور ارتقای بینش دینی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه اقدام به برگزاری سلسله نشست‌های قرآنی با موضوع "اخلاق نخبگی در قرآن کریم و نهج البلاغه" نموده است.
سلسله نشست‌های قرآنی، با موضوع" اخلاق نخبگی در قرآن کریم ونهج البلاغه" با حضور دکتر محمدعلی انصاری (مدرس، مفسر قرآن و شارح نهج البلاغه، نویسنده و پژوهشگر، مدرس حوزه و دانشگاه) در بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می شود.
بیان نمودن ویژگی‌های انسان های برگزیده در قرآن کریم و احادیث و تعابیر عبادالرحمان و ابعاد فروتنی آنان و اشاره به اسماء خاص الهی و ویژگی‌های خاص این اسما و صفات با پرداختن به دوران قبل از اسلام و معانی و تقابل جهل و علم در قرآن بخشی از مباحث نشست اول و دوم بود.
اولین جلسه این نشست قرآنی در سال جاری در تاریخ عصر شنبه 15 اردیبهشت ماه 1397 در محل بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می گردد.
لذا بدینوسیله از کلیه نخبگان و مستعدین برتر علاقمند به حضور در این رویداد فرهنگی، دعوت می‌شود ضمن مراجعه به سامانه ثبت‌نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://visitfarhangi.bmn.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام جهت شرکت اقدام نمایند.
زمان دقیق برگزاری این نشست بر اساس اطلاعات تماس ذکر شده در سامانه فوق اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1397/02/10
کد : 103
تعداد بازدید: 448

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411