یکشنبه 30 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

پندار ما این است که ما مانده‌ایم و شهدا رفته‌اند، اما حقیقت آن است که زمان ما را با خود برده است و شهدا مانده‌اند. (شهید آوینی)
اردوی راهیان نور غرب کشور برگزار شد

به همت بنیاد نخبگان استان تهران؛ اردوی راهیان نور غرب کشور با حضورمستعدین برتر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ اردوی راهیان‌نور غرب در مناطق عملیات دفاع مقدس در غرب کشور برگزار شد.
این اردو با حرکت از تهران به سمت کرمانشاه آغاز شد. بازدید از مناطق عملیات ثارالله، یادمان شهید بهشتی، یادمان شهدای پاوه، بازدید از ارتفاعات و یادمان شهدای بازی‌دراز و تنگه مرصاد از جمله برنامه‌های معنوی این اردو بود.
اقامت در مجموعه فرهنگی بعثت در کرمانشاه، بازدید از طاق بستان و مجموعه تاریخی غار قوری قلعه، گذر از شهرهای قصرشیرین، اسلام آباد غرب، گیلان‌غرب و سرپل‌ذهاب بخش‌های فرهنگی اردوی راهیان نور غرب کشور بود
روایتگری رشادت‌های رزمندگان ایران، ارتش، سپاه و پایداری مردم قهرمان بطور خاص در 5 استان غرب کشور در مواجهه با حمله نیروهای بعث و خیانت منافقین بویژه در عملیات مرصاد و ارائه توضیحات جامع از عملیات‌های بزرگ دوران دفاع مقدس در مناطق عملیاتی غرب کشور توسط سردار حاج مهدی رمضانی بخش مهمی از این برنامه فرهنگی-معنوی را تشکیل می‌داد.
اردوی فرهنگی راهیان‌نورغرب بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری بسیج علمی، پژوهشی و فناوری تهران بزرگ و با حضور جمعی از مستعدین برتر از تاریخ 26 لغایت 29 شهریورماه 1398 برگزار گردید.

تاریخ انتشار : 1398/07/02
کد : 106
تعداد بازدید: 720

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601