یکشنبه 30 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با حمایت صندوق نوآوری وشکوفایی
نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در شهر مزارشریف کشور افغانستان برگزار می شود.

شرکت میکال تجارت خراسان جنوبی با حمایت صندوق نوآوری وشکوفایی نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران را از تاریخ 11 لغایت 14 آبان ماه سالجاری در شهر مزارشریف کشور افغانستان برگزار می نماید.

با توجه به امکانات و توانمندی های جمهوری اسلامی ایران در حوزه های دانش بنیان و فراهم بودن بستر مناسب و اولویت حضور این مجموعه ها، شرکت میکال تجارت خراسان جنوبی با حمایت صندوق نوآوری وشکوفایی اقدام به برگزاری نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران از تاریخ 11 لغایت 14 آبان ماه سالجاری در شهر مزارشریف کشور افغانستان با هدف افزایش مبادلات تجاری دو کشور و افزایش صادرات محصولات و دستاوردهای این حوزه به افغانستان اقدام نموده است.علاقمندان جهت ثبت نام می توانند به آدرس http://makyalexpo.ir مراجعه نمایند.

در این نمایشگاه یارانه نمایشگاهی صندوق نوآوری و شکوفایی به میزان 70% هزینه ها تا سقف 20 میلیون تومان بلاعوض با هدف تسهیل حضور شرکت های دانش بنیان در این رویداد فراهم گردیده است.

شرایط تکمیلی دریافت حمایت‌های مرتبط در پورتال توانمندسازی به آدرس cbd.nsfund.ir اطلاع‌رسانی شده است. شرکت‌های دانش‌بنیان می‎توانند درخواست خود برای دریافت حمایت و حضور در نمایشگاه‌های معتبر خارجی را از طریق سامانه غزال به نشانی bpms.nsfund.ir ارائه کنند.

لیست نمایشگاه‌های خارجی مورد حمایت دفتر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی

تاریخ انتشار : 1398/07/07
کد : 107
تعداد بازدید: 513

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601