یکشنبه 30 شهریور 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه آموزشی تجاری سازی

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی تجاریسازی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان برتر در تجاری‌سازی و همچنین با توجه به اهمیت موضوع کارآفرینی و نوآوری در رشد و توسعه اقتصادی اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی تجاری‌سازی کرده است. این کارگاه در تاریخ 18 مهرماه از ساعت 8 الی 16 برگزار می‌شود.
تجاری‌سازی فرآیندی مهم در دنیای کسب و کار است و این مفهوم برای هر محصول با توجه به اهمیتی که در فضای کسب و کار دارد، متفاوت است. هدف از این دوره، آشنایی افراد یا تیم‌های صاحب ایده و محصولات فناوری محور با مفاهیم تجاری‌سازی و فرآیندهای مرتبط با آن است.
در این کارگاه اصول اصلی تجاری‌سازی ارائه می‌شود و سرفصل مطالب شامل: آشنایی با فرآیند تجاری‌سازی و اهمیت آن، چرخه عمر محصولات، آشنایی با استراتژی‌های تامین مالی و مدیریت استراتژیک محصول، آشنایی با امکان‌سنجی و تحلیل سود و زیان، ارزیابی و تحلیل عملکرد محصول در بازار، آشنایی با مدل توسعه یک محصول جدید، مدل‌سازی بازار و محصول، استراتژی‌های بازاریابی محصول، شناخت بازار هدف و موقعیت ارائه محصول در بازار، استراتژی‌های قیمت‌گذاری، مفاهیم برندسازی و مدیریت برند، استراتژی‌های ورود به بازار، استراتژی‌های توسعه بازار و استراتژی وفاداری و ارجاع مشتریان است.
مستعدین برتر می‌توانند تا تاریخ 13 مهر ماه با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان ( کلیک کنید) برای شرکت در این کارگاه ثبت‌نام کنند.
مدرس این کارگاه رضا زعفریان دانش‌آموخته دکترای مهندسی صنایع و عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران است.

تاریخ انتشار : 1398/07/10
کد : 108
تعداد بازدید: 755

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601