شنبه 27 مهر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه آموزشی تجاری سازی

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی تجاریسازی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان برتر در تجاری‌سازی و همچنین با توجه به اهميت موضوع كارآفريني و نوآوري در رشد و توسعه اقتصادي اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی تجاری‌سازی کرده است. این کارگاه در تاریخ 18 مهرماه از ساعت 8 الی 16 برگزار می‌شود.
تجاري‌سازي فرآيندي مهم در دنياي كسب و كار است و اين مفهوم براي هر محصول با توجه به اهميتي كه در فضاي كسب و كار دارد، متفاوت است. هدف از اين دوره، آشنايي افراد يا تيم‌هاي صاحب ايده و محصولات فناوری محور با مفاهيم تجاري‌سازي و فرآيندهای مرتبط با آن است.
در این کارگاه اصول اصلی تجاری‌سازی ارائه می‌شود و سرفصل مطالب شامل: آشنايي با فرآيند تجاري‌سازي و اهمیت آن، چرخه عمر محصولات، آشنايي با استراتژي‌هاي تامين مالي و مديريت استراتژيك محصول، آشنايي با امكان‌سنجي و تحليل سود و زيان، ارزيابي و تحليل عملكرد محصول در بازار، آشنايي با مدل توسعه يك محصول جديد، مدل‌سازي بازار و محصول، استراتژي‌هاي بازاريابي محصول، شناخت بازار هدف و موقعيت ارائه محصول در بازار، استراتژي‌هاي قيمت‌گذاري، مفاهيم برندسازي و مديريت برند، استراتژي‌هاي ورود به بازار، استراتژي‌هاي توسعه بازار و استراتژي وفاداري و ارجاع مشتريان است.
مستعدین برتر می‌توانند تا تاریخ 13 مهر ماه با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان ( کلیک کنید) برای شرکت در این کارگاه ثبت‌نام کنند.
مدرس این کارگاه رضا زعفریان دانش‌آموخته دکترای مهندسی صنایع و عضو هیات علمی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران است.

تاریخ انتشار : 1398/07/10
کد : 108
تعداد بازدید: 203

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601