به همت بنیاد ملی نخبگان
چهارمین دوره طرح شهید احمدی روشن

چهارمین دوره طرح شهید احمدی روشن با هدف تشکیل هسته‌های نخبگانی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ بنیاد ملی نخبگان قصد دارد در راستای رشد و شکوفایی بیش از پیش مستعدین عزیز کشورمان، برای چهارمین سال متوالی طرح شهید احمدی روشن را برگزار نماید. در این طرح مستعدین با راهنمایی و مدیریت یکی از اساتید خبره طی ۹ ماه به صورت گروهی برای حل یکی از مسائل کشور قدم برخواهند داشت.
مستعدین در طی دوره با توجه به عملکرد خود، طبق شیوه نامه از اعتبار ماهیانه برخوردار می‌شوند و می‌توانند در انتهای دوره تا سقف ۱۰۰ امتیاز از فعالیت نخبگانی در طرح کسب کنند.
دانشجویان گرامی با داشتن یکی از شرایط زیر می‌توانند در فراخوان ثبت نام کنند:
- مشمولین جوایز تحصیلی سال 98-99
- مشمولین جوایز تحصیلی سال 97/98 ( به شرط دانشجو بودن در سال تحصیلی جاری)
- دانشجویان کارشناسی با معدل بالای ۱۷
- دانشجویان تحصیلات تکمیلی با معدل بالای ۱۸
برای آشنایی بیشتر با طرح حتما این لینک را مشاهده کنید. سپس به مطالعه مسائل مطرح شده در دوره چهارم (کلیک کنید) بپردازید تا بتوانید به ترتیب اولویت ۵ مسئله را در سامانه دانشجویی طرح شهید احمدی روشن انتخاب نمایید. اساتید خبره پس از بررسی رزومه‌ها و در صورت نیاز انجام مصاحبه، به تشکیل گروه‌های خود می‌پردازند. لذا تعیین اولویت‌ها از سوی شما برای پذیرش در گروه موثر خواهد بود. مهلت ثبت نام در چهارمین دوره طرح شهید احمدی روشن در سامانه فوق تا تاریخ 30 مهرماه 1398 است.
در کنار تکمیل مشخصات فردی لازم است با مراجعه به لینک رزومه‌ساز اقدام به ایجاد رزومه نموده و لینک آن را در فرم ثبت نام ارسال نمایید. توجه داشته باشید که لینک رزومه را بطور دقیق از سامانه رزومه‌ساز دریافت و در فیلد مربوطه وارد نمایید.

تاریخ انتشار : 1398/07/22
کد : 112
تعداد بازدید: 4953