یکشنبه 6 خرداد 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیة مهم
به‌روزرسانی سامانة اطلاعاتي بنیاد ملی نخبگان

از خردادماه سال جاری سامانة اطلاعاتي جديدي، جايگزين سامانة ثريا خواهد شد.‏

به اطلاع مي‌رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای بهبود ارائه خدمات الكترونيكي به جامعة مخاطب و ارتقاي سطح فعالیت‌های خود، سامانة اطلاعاتي جديدي را طراحي كرده است كه از خرداد ماه سال جاري، جاي‌گزين سامانة ثريا خواهد شد. از اين رو خواهشمند است به موارد زير توجه فرماييد:
1- از تاريخ 1397/2/20 اطلاعات موجود در سامانة ثريا كه طي حداقل دو سال اخير از كاربران دريافت شده است، به سامانة جديد منتقل خواهد شد. بنابراين ضروري است چنان‌چه پس از تاريخ مذكور، تغييراتي (اعم از درج مدرك و مستندات جديد يا تغيير مدارك و مستندات قبلي) را در پروندة الكترونيكي خود در سامانة ثريا اعمال مي‌نماييد، تغييرات مورد نظر را به خاطر داشته باشيد تا پس از استقرار سامانة جديد، در آن سامانه نيز درج فرماييد.
2- سامانة ثريا از تاريخ 1397/3/1 به مدت دو تا سه هفته در دسترس نخواهد بود و پس از آن، با استقرار سامانة جديد، درخواست‌هاي جديد كاربران از طريق سامانة جديد دريافت خواهد شد و درخواست‌هاي قبلي تا تعيين نتيجة نهايي درخواست، در سامانة ثريا ادامه خواهد يافت. از اين رو در صورت فوریت درخواست، در اسرع وقت آن را در سامانه ثبت فرمایید.
3- بديهي است سامانة جديد، مانند هر سامانة ديگري، در ابتداي كار با مشكلاتي مواجه خواهد شد. از اين رو خواهشمند است با صبوري و همراهي و نيز ارسال نظرات و پیشنهادهاي خود در اين خصوص به نشاني Contact-Us@bmn.ir، ما را در راستای ارائه بهتر خدمات، ياري فرماييد.

تاریخ انتشار : 1397/02/25
کد : 117
تعداد بازدید: 281

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411