چهارشنبه 7 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان فارس
فراخوان جایزه کارآفرینی ذوالانواری در فرش و صنایع دستی

اعطای جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری به و کارآفرینان برگزیده فعال در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب

: به منظور تکریم و الگوسازی از نخبگان، شخصیتهای علمی و افراد صاحب نام و همچنین ایجاد روحیه تلاش و خودباوری در میان همگان، مجمع خیران نخبه پرور استان فارس با همکاری بنیاد نخبگان استان فارس همه ساله جوایزی را به نام افراد حقیقی و حقوقی خوش نام و دارای سابقه درخشان در زمینه های مختلف تعریف، اعلام و متناسب با رشته تخصصی آنها به مشمولینی که دارای فعالیت های خاص و اثرگذار باشند، اعطاء می نماید. در این راستا مجمع خیران نخبه پرور فارس با همکاری شرکت فرش ذوالانواری و این بنیاد اقدام به اعطای جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری، به پاس خدمات استاد ذوالانواری پدر گبه جهان، به نوارزش آفرینان و کارآفرینان برگزیده فعال در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب، نموده است.
شایان ذکر است افراد ساکن در استان فارس و همچنین متولدین استان فارس که در سایر استان های کشور ساکن هستند، می توانند در این فراخوان شرکت نمایند.
این جایزه در سال 1397 به نوارزش آفرین و کارآفرین برگزیده در زمینه فرش و صنایع دستی با گرایش چوب که بر مبنای مستندات و تشخیص هیأت داوران مجمع خیران نخبه پرور فارس حائز بیشترین امتیاز www.shiraz-feca.ir هستند، اعطا می گردد. بدین منظور پس از وصول مستندات لازم از طریق سامانه براساس جدولی که توسط هیأت داوران جایزه تعیین شده است، فرد یا افرادی که شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم را دارا باشند در مرحله اول برگزیده می شوند. آنگاه هیأت داوران منتخبین مذکور را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و فرد برگزیده معرفی خواهد شد.
در صورت احراز کلیه شرایط به نفر اول هر یک از بخشهای فرش و صنایع دستی، نشان طلای برند علمی-معنوی منتخب برجسته کشوری، لوح و دیپلم افتخار و دو سکه تمام بهار آزادی اهدا خواهد شد.
واجدین شرایط می توانند رزومه خود را شامل مدارک و سوابق علمی، هنری و کارآفرینی در سامانه www.shiraz-feca.ir حداکثر تا 31 خرداد ماه سال 1397 ثبت و بارگذاری نمایند .

تاریخ انتشار : 1397/03/08
کد : 119
تعداد بازدید: 461

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411