دوشنبه 6 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
کارگاه تکنیک‌های سخنرانان حرفه‌ای ویژه مستعدین برتر برگزار می‌شود

کارگاه مشاوره تکنیک‌های سخنرانان حرفه‌ای، از استیو جابز تا مارتین لوترکینگ برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ کارگاه نیم روزه مشاوره تکنیک‌های سخنرانان حرفه‌ای، از استیو جابز تا مارتین لوترکینگ ویژه مستعدین برتر در عصر روز سه شنبه 12 تیرماه 1397 برگزار می‌شود.
به عقیده بسیاری از صاحب‌نظران، اغلب متخصصین کشور که توانایی بالایی دارند و کارهای بزرگ انجام می‌دهند در ارائه کار خود ضعف دارند. تجریه حضور در استارتاپ‌ویکندی نشان داده که ایده‌های خیلی خوب به دلیل ارائه ضعیف یا متوسط مورد توجه قرار نمی‌گیرند ولی ایده‌ای متوسط با ارائه فوق‌العاده توجه همه را جلب می‌کند و به عنوان ایده برتر لقب می‌گیرد. شرکت‌کنندگان در این دوره می‌آموزند چگونه یک ارائه موثر داشته باشند.
آشنایی مخاطبین با اصول و تکنیک‌های یک سخنرانی و ارائه موثر به نحوی که سخنران بتواند مخاطبین خود را تحت تاثیر قرار داده، آن‌ها را به مرحله "اقدام" برساند از اهداف این کارگاه است. صاحبان ایده، دانشجویان و اساتید، اعضای فنی، تیم بازرگانی و ارتباط با مشتری که مایلند محصولات و خدماتشان را در ذهن مخاطب برجسته سازند و پژوهشگرانی که نتایج فعالیت‌های خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند همگی می‌توانند جزء مخاطبین دوره باشند.
با توجه به ظهور و رشد استارتاپ‌ها و توجه به این موضوع در میان نسل جوان، کسب مهارت در زمینه ارائه موثر یک عامل تاثیرگذار در متقاعدسازی مدیران، سرمایه‌گذاران و مشتریان می‌باشد. سرفصل‌های محتوای کارگاه عبارتست از:
- خارج از چارچوب اسلاید فکر کن: طرح‌ریزی مطالب
- داستان خود را روایت کن: طراحی اسلایدها
- احساس خود را منتقل کن: نکات روز ارائه
- از بزرگان یاد بگیر: مثال هایی از TED
مدرس کارگاه؛ دکتر محمد اهدائی از مستعدین برتر دارای افتخار رتبه برتر آزمون سراسری علوم ریاضی بوده و هم اینک پژوهشگر ارشد و مدیر نوآورى و توسعه تجارى در پژوهشکده پارسا شریف است.
مستعدین‌برتر می‌توانند تا تاریخ 5 تیرماه 1397 برای شرکت در این کارگاه ثبت‌نام کنند( کلیک کنید) . اطلاعات دقیق برگزاری بر اساس مشخصات تماس درج شده در سامانه فوق اطلاع‌رسانی خواهد شد. به شرکت‌کنندگان در این کارگاه گواهی حضور اعطا می‌گردد.

تاریخ انتشار : 1397/03/12
کد : 122
تعداد بازدید: 792

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411