دوشنبه 6 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
طرح خادمیاری مستعدین برتر بنیاد ملی نخبگان

بنیاد نخبگان استان تهران طی همکاری با آستان قدس رضوی منطقه 6 تهران طرح خادمیاری مستعدین برتر را در قالب کانون علمی اجرا می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، این بنیاد باهدف ترویج فرهنگ انس با اهل بیت و ارتقای سطح معنوی مستعدین برتر اقدام به همکاری با آستان قدس رضوی منطقه 6 تهران نموده و طرح خادمیاری مستعدین برتر را در قالب کانون علمی اجرایی می نماید.
طرح خادمیاران رضوی: خدمت به بارگاه حضرت علی ابن موسی الرضا(علیه السلام) و زائران آن آرزوی خیل عظیمی از شیفتگان خاندان عصمت و طهارت بوده و هرساله تعداد زیادی درخواست در موضوع تشرف به توفیق خادمی آن حضرت به آستان قدس رضوی واصل می‌گردد. لذا طی اجرایی‌سازی طرح جدیدی در آستان قدس رضوی، توسعه خدمت مدنظر قرار گرفته و ترویج مبانی فکری و سیره امام رضا (ع) و بهره‌مندی زائران آن حضرت به ویژه مستمندان و مستضعفان از فرصت زیارت و توانمندسازی آنها سر لوحه کارشان قرار گرفته است. بر این اساس آستان قدس شرایطی فراهم کرده تا مستعدین برتر تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان و واجد شرایط خدمت به بارگاه رضوی بتوانند ضمن خادمیاری در حرم رضوی توفیق خدمت به آن حضرت را از مسیر خدمت و همکاری تخصصی با مجموعه‌ها و آن سازمان بیابند.
عرصه های فعالیت طرح خادمیاری در سه دسته تعریف گردیده است:
1- خدمت فرهنگی(شعر و ادب، هنر، تربیتی، آموزشی، قرآنی و ...)
2- خدمت امداد مستضعفین (زیارت اولی، خیرین، کارآفرینی و اشتغال، اردوهای جهادی، سلامت، مشاوره حقوقی و ...)
3- سایر: رسانه و فضای مجازی، علمی، وقف و موقوفات، نذر، خدمات اجتماعی، ستادی (جهت اطلاعات بیشتر ( کلیک کنید)
کلیه مستعدین‌برتر علاقه‌مند به بهره‌مندی از طرح خادمیاری رضوی می‌توانند ضمن مراجعه به سامانه امور خادمین ( کلیک کنید) جهت ثبت نام اولیه اقدام نمایند و تا تاریخ 16 شهریور کد رهگیری حاصل از ثبت نام خادمیاران رضوی را در سامانه هم‌اندیشان درج نمایند.
اطلاعات برگزاری نشست افتتاحیه کانون علمی با حضور نمایندگان آستان قدس رضوی بر اساس مشخصات تماس درج شده در این سامانه به اطلاع مستعدین برتر خواهد رسید.

تاریخ انتشار : 1397/06/13
کد : 154
تعداد بازدید: 1029

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411