شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
اردوی جهادی آموزشی ویژه دانش آموزان پایه دوازدهم برگزار می‌شود

اردوی جهادی آموزشی ویژه دانش آموزان پایه دوازدهم مناطق کم برخوردار تهران  (دختران)  برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد در راستای اجرای اقدامات ملی سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در کشور برای نیل به اهداف تعیین شده در حوزه نخبگانی و همچنین بنا به ضرورت بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه، برگزاری اردوهای جهادی را در اولویت‌کاری خود و در ذیل برنامه‌های فرهنگی قرار داده است.
بر همین اساس به‌منظور خدمات‌رسانی تخصصی به دانش آموزان مناطق کم برخوردار تهران (دبیرستان دخترانه)، بنیاد نخبگان استان تهران اقدام به برگزاری اردوی جهادی آموزشی در رشته‌های تجربی و انسانی نموده است.
این اردو طی چهار هفته متوالی در روزهای پنج شنبه و با هماهنگی ثبت نام کنندگان (بر اساس زمان پیشنهادی اعلامی از سوی مستعدین برتر) برگزار می‌شود.
دروس مورد نظر برای تدریس در رشته علوم تجربی شامل: ریاضی، زیست، عربی، انگلیسی و فیزیک و دروس مورد نظر برای رشته انسانی: عربی، انگلیسی، فلسفه، اقتصاد و ادبیات فارسی می‌باشد.
لذا بدین وسیله از کلیه مستعدین برتر تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان که علاقه مند به حضور در این اردوی جهادی هستند دعوت می‌گردد ضمن مراجعه به سامانه ثبت نام رویدادهای فرهنگی بنیاد نخبگان استان تهران به نشانی http://visitfarhangi.bmn.ir نسبت به تکمیل اطلاعات و ثبت نام اقدام و همچنین عنوان درس مورد نظر جهت تدریس (ریاضی، زیست، عربی، انگلیسی، فیزیک، فلسفه، اقتصاد، ادبیات فارسی) را در فیلد رشته تحصیلی وارد نمایند. هماهنگی حضور مستعدین علاقمند بر اساس اطلاعات تماس ذکر شده در سامانه فوق به اطلاع ایشان خواهد رسید.

تاریخ انتشار : 1397/08/23
کد : 186
تعداد بازدید: 415

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411