جمعه 8 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به‌صورت مجازی
كارگاه آموزشي رزومه‌نویسی شغلی توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار خواهد شد.

با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدین‌برتر در زمینة رزومه‌نویسی شغلی، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی به این منظور را در تاریخ 17 آذرماه سال جاری برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی «رزومه نویسی شغلی» ویژه مستعدین‌برتر را در تاریخ 17 آذر 99 به‌صورت مجازی و در قالب وبینار برگزار کند. هدف از برگزاری این کارگاه، ارتقاء سطح توانمندی مستعدین در زمینه رزومه‌نویسی شغلی، ارائه مهارت‌ها و سوابق کاری است.
کلیه مشمولین تسهیلات بنیاد ملی نخبگان که علاقه‌مند به حضور در این کارگاه هستند می‌توانند تا پایان روز جمعه مورخ 14 آذر با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir برای شرکت در این وبینار ثبت‌نام کنند.
رزومة شغلی نوشته‌ای است که پیشینة سوابق تحصیلی، مهارت‌های شغلی، تجربیات کاری و مهارت‌های فرد جویای کار در آن درج می‌شود. در واقع شرکت‌ها و بنگاه‌های مختلف برای استخدام افراد، نیاز به نوعی پیش‌زمینه دارند تا بتوانند از میان درخواست‌های موجود مناسب‌ترین گزینه را انتخاب نمایند. از این رو نیاز به داشتن رزومه مناسب برای فرد متقاضی کار بسیار ضروری است.

تاریخ انتشار : 1399/09/10
کد : 20210
تعداد بازدید: 348

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601