جمعه 8 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به‌صورت مجازی
نشست معرفی رویداد «دوشنبه‌های استارتاپی» صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار شد

در راستای زمینه‌سازی برای اثرگذاری استعدادهای برتر، بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی، وبینار معرفی رویداد «دوشنبه‌های استارتاپی» را در تاریخ 2 دی 99 برگزار کرد.

بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی، با هدف ارتباط و همکاري با نهادها و مؤسسات به‌منظور حمايت از استعدادهاي برتر و تسهيل فرآيندهاي تجاري و غيرتجاري به‌منظور زمینه‌سازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی، نشست معرفی رویداد «دوشنبه‌های استارتاپی» این صندوق را به‌صورت وبینار روز سه‌شنبه مورخ 2 دی 99 از ساعت 15 الی 16:30 برگزار کرد.
در این وبینار که برای حضور در آن نزدیک به 400 نفر ثبت‌نام و بیش از 150 نفر از مشمولین تسهیلات بنیاد ملی نخبگان حضور داشتند، ابتدا آقای دکتر محمدعلی کوچک‌زاده، رئیس بنیاد نخبگان استان تهران به بیان اهداف برگزاری این نشست مجازی و تنوع مقطع و رشته تحصیلی متقاضیان پرداختند.
جناب آقای دکتر مصطفی بغدادی، مدیر توسعه اکوسیستم صندوق نوآوری و شکوفایی و سرکار خانم نسرین صلح‌خواه، کارشناس این صندوق، درخصوص رویداد «دوشنبه‌های استارتاپی»، شرایط و چگونگی بهره‌مندی از آن برای شرکت‌کنندگان در وبینار توضیحات لازم را ارائه کردند. پس از ارائه توضیحات، پرسش و پاسخ میان ایشان و حاضرین شکل گرفت که زمینه آشنایی هرچه بیشتر مستعدین با این طرح و فرآیند بهره‌مندی از آن فراهم شد.
در طرح هم‌سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری و شکوفایی، استارتاپ‌ها و دارندگان طرح‌های سرمایه‌پذیر، طرح و مدل کسب‌وکار خود را به عاملان سرمایه‌گذاری صندوق نوآوری معرفی می‌کنند و در صورتی که یکی از عاملان سرمایه‌گذاری صندوق پس از ارزیابی و تأیید طرح و مدل کسب‌وکار، تصمیم به سرمایه‌گذاری جسورانه روی آن طرح بگیرد، صندوق نوآوری و شکوفایی بسته به سطح فناوری و اولویت راهبردی تا 80 درصد سرمایه جسورانه مورد نیاز آن استارتاپ یا طرح سرمایه‌پذیر را تأمین کرده و و در سود و زیان طرح سهیم خواهد بود.

تاریخ انتشار : 1399/10/04
کد : 20217
تعداد بازدید: 236

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601