جمعه 8 اسفند 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به‌صورت مجازی
نشست آشنایی با فرآیندهای ارزیابی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد

بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان با هدف زمینه‌سازی برای اثرگذاری استعدادهای برتر، نشست آشنایی با فرآیندهای ارزیابی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان را به‌صورت وبینار در تاریخ 24 دی 99 برگزار کرد.

در راستای ارتباط و همکاري با نهادها و مؤسسات به‌منظور حمايت از استعدادهاي برتر و تسهيل فرآيندهاي تجاري و غيرتجاري به‌منظور زمینه‌سازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی، بنیاد نخبگان استان تهران با مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ نشست آشنایی با فرآیندهای ارزیابی و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان را روز چهارشنبه مورخ 24 دی 99 به‌صورت وبینار از ساعت 14 الی 17 برگزار کرد.
در این وبینار ابتدا آقای دکتر محمدعلی کوچک‌زاده، رئیس بنیاد نخبگان استان تهران به بیان اهداف برگزاری این نشست مجازی پرداختند. سپس آقای دکتر محمد‌مهدی رجا، سرارزیاب مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان، درخصوص «تعریف شرکت‌های دانش‌بنیان، نحوة ثبت‌نام و معیارهای ارزیابی آن‌ها»، «سطح‌بندی کالا و خدمات دانش‌بنیان» و «انواع حمایت‌ها از شرکت‌های دانش‌بنیان و خدمات توانمندسازی آن‌ها» توضیحات لازم را ارائه کردند. پس از ارائه توضیحات، پرسش و پاسخ میان ایشان و حاضرین شکل گرفت که زمینه آشنایی هرچه بیشتر مستعدین با مباحث مطرح شده فراهم شد.

تاریخ انتشار : 1399/10/29
کد : 20221
تعداد بازدید: 139

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601