با همکاری پارک فناوری پردیس
دورة توانمندسازی صدف ویژة مستعدین توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار خواهد شد.

با هدف ارتقاء مهارت‌های شغلی، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد با همکاری پارک فناوری پردیس، دورة توانمندسازی «صدف» را برگزار کند.

برای ارتقاء مهارت‌های شغلی، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد طی تعامل انجام شده با پارک فناوری پردیس؛ دوره طرح توانمندسازی «صدف» را برگزار کند.
دوره صدف در 3 مرحلة آموزشی برگزار خواهد شد. هر یک از این مراحل شامل چند سرفصل آموزشی و جلسات مشاوره به شرح زیر است:

کلیه دانشجویان مستعدی که به‌نحوی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند و علاقه‌مند به شرکت در این دوره هستند حداکثر تا پایان روز یکشنبه 10 اسفند فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir برای شرکت در این رویداد ثبت‌نام کنند.
ظرفیت پذیرش در این دوره 30 نفر است. با توجه به این محدودیت، اولویت ثبت‌نام بر اساس زمان ارائه درخواست خواهد بود.
شرکت‌کنندگان در انتهای مرحله اول ارزیابی شده و افراد موفق در این ارزیابی، مراحل بعدی دوره را ادامه خواهند داد.
پیش‌بینی بر آن است که بخشی از جلسات به صورت حضوری و بخش دیگر به شکل غیرحضوری برگزار شود. شرایط جاری ناشی از همه‌گیری بیماری ممکن است باعث تغییر در این پیش‌بینی شود.
هزینه شرکت در این دوره 9 میلیون ریال است که 5 میلیون ریال از آن در قالب حمایت توسط پارک فناوری پردیس تأمین می‌شود. مابقی برعهده متقاضیان است که چنانچه از مشمولین جوایز تحصیلی بنیاد در سال جاری باشند، می‌توانند از کمک‌هزینه توانمندی آموزشی (تسهیلات طرح شهید وزوایی) تا سقف دو میلیون ریال برای شرکت در این دوره استفاده کنند.
اطلاعات تکمیلی در خصوص این دوره از طرح «صدف» شامل اهداف، برنامه و زمان‌بندی اجرای کارگاه‌ها در این فایل قابل ملاحظه است.

تاریخ انتشار : 1399/12/06
کد : 20230
تعداد بازدید: 222