توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار خواهد شد:
نشست معرفی تسهیلات پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان (طرح شهید رضوی)

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد نشست معرفی تسهیلات پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان (طرح شهید رضوی) را با حضور فعالان دوره‌های طرح شهید احمدی روشن در تاریخ 29 اردیبهشت 1400 به‌صورت مجازی برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد طی هماهنگی با معاونت محترم آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، نشست معرفی تسهیلات پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان (طرح شهید رضوی) را با حضور اعضاء هسته‌های دانشجویی دوره‌های طرح شهید احمدی روشن، روز چهارشنبه مورخ 29 اردیبهشت 1400 به‌صورت مجازی برگزار کند. هدف از برگزاری این نشست، آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان و مشمولین با تسهیلات بنیاد ملی نخبگان است.
از کلیة اعضاء هسته‌های دانشجویی دوره‌های طرح شهید احمدی روشن که علاقه‌مند به حضور در این نشست هستند دعوت می‌شود حداکثر تا پایان روز دوشنبه 27 اردیبهشت با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir درخواست خود را ثبت کنند.
از طریق مراجعه به شیوه‌نامه پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان که توسط بنیاد ملی نخبگان تدوین شده است، می‌توان اطلاعات کامل درخصوص «طرح شهید رضوی»، نحوة انتخاب برگزیدگان و تسهیلات درنظر گرفته شده را دریافت کرد.
اعضای هسته‌های دانشجویی هر یک از دوره‌های طرح شهید احمدی روشن، یکی از واجدین شرایط برای ثبت درخواست بهره‌مندی از طرح شهید رضوی محسوب می‌شوند که درصورت ثبت درخواست و پس از بررسی و تأیید کارگروه مربوط در معاونت آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، می‌توانند به عنوان برگزیده از این تسهیلات استفاده کنند.
مشمولانی که به‌عنوان برگزیده از تسهیلات دانش‌آموختگان برتر بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند از جمله برگزیدگان طرح شهید تهرانی‌مقدم و طرح شهید چمران که از واجدین شرایط برای ثبت درخواست بهره‌مندی از طرح شهید رضوی محسوب می‌شوند، به نشستی جداگانه دعوت خواهند شد.

تاریخ انتشار : 1400/02/22
کد : 20252
تعداد بازدید: 164