به صورت مجازی
طرح شهید رضوی توسط معاون آینده‌سازان برای فعالان دوره‌های طرح شهید احمدی روشن تشریح شد

نشست معرفی تسهیلات پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان (طرح شهید رضوی) ویژة فعالان دوره‌های طرح شهید احمدی روشن با حضور معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان در تاریخ 29 اردیبهشت 1400 توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت مجازی برگزار شد.

با هدف آشنایی هرچه بیشتر مخاطبان و مشمولین با تسهیلات بنیاد ملی نخبگان، نشست معرفی تسهیلات پشتیبانی از دانش‌آموختگان‌برتر برای ایجاد کسب‌وکارهای دانش‌بنیان (طرح شهید رضوی) با حضور اعضاء هسته‌های دانشجویی دوره‌های طرح شهید احمدی روشن و همچنین معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، جناب آقای دکتر سالاریه؛ در تاریخ 29 اردیبهشت 1400 ار ساعت 8:30 تا 10 صبح توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت مجازی برگزار شد.
از تمامی اعضاء هسته‌های دانشجویی دوره‌های طرح شهید احمدی روشن دعوت شد تا با شرکت در این وبینار، نسبت به تسهیلات طرح شهید رضوی آشنایی پیدا کنند و ضمن ارتباط با معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان موضوعات موردنظر خود را در این خصوص مطرح کنند.
آقای دکتر سالاریه، معاون آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، ابتدا به تشریح طرح شهید رضوی پرداختند و توضیحات لازم در این خصوص را ارائه کردند. ایشان در انتهای جلسه به پرسش‌ها و موارد مطرح شده از سوی حاضرین پاسخ دادند.
این نشست ویژة اعضای هسته‌های دانشجویی هر یک از دوره‌های طرح شهید احمدی روشن بود که یکی از واجدین شرایط برای ثبت درخواست بهره‌مندی از طرح شهید رضوی محسوب می‌شوند. ایشان درصورت ثبت درخواست و پس از بررسی و تأیید کارگروه مربوط در معاونت آینده‌سازان بنیاد ملی نخبگان، می‌توانند به عنوان برگزیده از این تسهیلات استفاده کنند.
مشمولانی که به‌عنوان برگزیده از تسهیلات دانش‌آموختگان برتر بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند از جمله برگزیدگان طرح شهید تهرانی‌مقدم و طرح شهید چمران که از واجدین شرایط برای ثبت درخواست بهره‌مندی از طرح شهید رضوی محسوب می‌شوند، به نشستی جداگانه دعوت خواهند شد.

تاریخ انتشار : 1400/03/01
کد : 20254
تعداد بازدید: 77