توسط بنیاد نخبگان استان تهران
مسابقه «محرم در فضای مجازی» ویژه مخاطبان بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود

به مناسبت فرا رسیدن ایام سوگواری ماه محرم، بنیاد نخبگان استان تهران مسابقه «محرم در فضای مجازی» ویژه مخاطبان بنیاد ملی نخبگان را با موضوع فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی برگزار می‌کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد در راستای اجرای برنامه‌های معرفتی و هویتی با هدف ترویج فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی اجتماع نخبگانی در فضای مجازی، مسابقه «محرم در فضای مجازی» ویژة مخاطبان بنیاد ملی نخبگان را در محرم 1400 برگزار کند.
با فراخوان این مسابقه، از مخاطبان بنیاد دعوت می‌شود تا فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی خود در فضای مجازی که به مناسبت ماه محرم انجام داده‌اند را اعلام کنند. پس از دریافت و بررسی فعالیت‌ها، برگزیدگان مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. این فعالیت‌ها می‌تواند تشکیل و مدیریت وبسایت، کانال، گروه، صفحه مجازی در شبکه‌های اجتماعی، تولید و نشر پادکست و محتوای الکترونیک و غیره در فضای مجازی با موضوع سوگواری ماه محرم باشد.
کلیة مخاطبان بنیاد ملی نخبگان اعم از دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی (برگزیدگان طرح شهید وزوایی)، دانش‌آموختگان برتر، دانشجویان فعال در دوره‌های طرح شهید احمدی روشن و تمامی افرادی که تاکنون به نحوی از تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این مسابقه می‌توانند به‌صورت زیر اقدام کنند:
     • دانشجویان فعال در دوره‌های طرح شهید احمدی روشن از طریق مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir
     • سایر مخاطبان بنیاد ملی نخبگان اعم از دانشجویان مشمول و دانش‌آموختگان برتر از طریق ثبت درخواست شرکت در «برنامه‌های استانی» موجود در کارتابل سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir
مهلت ثبت‌نام در مسابقه تا پایان ماه محرم مورخ 16 شهریور است.

تاریخ انتشار : 1400/05/18
کد : 20270
تعداد بازدید: 189