در راستای اجرای برنامه‌های معرفتی و هویتی
کارگاه مجازی «خودفریبی، واقعیت یا خیال؟» توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی «خودفریبی، واقعیت یا خیال؟ (خودفریبی از منظر نوروسایکولوژی)» را با حضور مخاطبان بنیاد ملی نخبگان در 9 شهریور 1400 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

در راستای اجرای برنامه‌های معرفتی و هویتی با هدف تبیین نظام فلسفی اجتماع نخبگانی و رشد و ارتقاء آن، کارگاه آموزشی «خودفریبی، واقعیت یا خیال؟ (خودفریبی از منظر نوروسایکولوژی)» توسط بنیاد نخبگان استان تهران با حضور دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتر، روز سه‌شنبه 9 شهریور 1400 از ساعت 14 الی 16 به‌صورت مجازی برگزار شد.
متخصص در رشته اخلاق «حجت‌الاسلام دکتر حسن بوسلیکی»، مدرس این کارگاه بودند که پیرامون «خودفریبی در آیات و روایات»، «مصادیق خودفریبی» و «انواع سوگیری‌های ذهنی» به ارائه توضیحات پرداختند. مستعدین که از مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی در نشست حضور داشتند نسبت به این مباحث شناخت پیدا کردند و درمورد موضوعات و مسائل موردنظر خود به پرسش و تبادل نظر پرداختند.
بر اساس بازخوردهای دریافتی از شرکت‌کنندگان این کارگاه و همچنین ارزیابی مدرس محترم، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد با هدف اجرای برنامه‌های معرفتی و هویتی به‌خصوص در حوزة اخلاق نخبگی، کارگاه‌های مشابه دیگری برای مخاطبان بنیاد طی هفته‌های پیش‌رو برگزار کند.

تاریخ انتشار : 1400/06/10
کد : 20273
تعداد بازدید: 39