توسط بنیاد نخبگان استان تهران
کارگاه آموزشی «اعتماد به نفس» ویژه دانشجویان مستعد به‌صورت مجازی برگزار شد

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی «اعتماد به نفس» از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی را با حضور دانشجویان مستعد در تاریخ 10 شهریور 1400 به‌صورت مجازی برگزار کرد.

با هدف افزایش مهارت دانشجویان مستعد در زمینة خودشناسی، کارگاه آموزشی «اعتماد به نفس» توسط بنیاد نخبگان استان تهران، روز چهارشنبه 10 شهریور 1400 از ساعت 14 الی 16 به‌صورت مجازی برگزار شد.
گروهی علاقه‌مند از دانشجویان مشمول تسهیلات بنیاد ملی نخبگان (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) و همچنین دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن از مقاطع و رشته‌های مختلف تحصیلی در این کارگاه 2 ساعته مجازی حضور داشتند.
مشاور و روانشناس «سرکار خانم دکتر زینب عظیمی» مدرس این کارگاه بودند که پیرامون «خودشناسی و خودآگاهی»، «خودهیجانی و هیجان‌های ناخوشایند»، «مدل‌ها و سبک‌های رفتاری و کاری» و «اهمیت هویت و دلبستگی» به ارائه توضیحات پرداختند. مستعدین حاضر در کارگاه نسبت به این مباحث شناخت پیدا کردند و درمورد موضوعات و مسائل موردنظر خود به پرسش و تبادل نظر پرداختند.
بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد 2 کارگاه دیگر از مجموعه کارگاه‌های خودشناسی با عناوین «مدیریت روابط بین فردی» و «کنترل افسردگی و اضطراب» را برای دانشجویان مستعد به ترتیب در تاریخ 17 و 24 شهریور برگزار کند.
کلیة دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) و همچنین دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن که علاقه‌مند به شرکت در هر یک از این کارگاه‌های خودشناسی هستند می‌توانند به‌صورت زیر اقدام کنند:
• دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی (برگزیدگان طرح شهید وزوایی) از طریق ثبت درخواست شرکت در «برنامه‌های استانی» موجود در کارتابل سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir
• دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن از طریق مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir
مهلت ثبت‌نام در هر کارگاه تا چند روز پیش از برگزاری آن است. اطلاعات تکمیلی در سامانه‌های ثبت‌نامی فوق، ذکر شده است.

تاریخ انتشار : 1400/06/15
کد : 20274
تعداد بازدید: 50