ویژة مخاطبان بنیاد ملی نخبگان و به‌صورت مجازی
کارگاه آموزشی «قضاوت و تصمیم‌گیری اخلاقی؛ از هست تا باید» برگزار خواهد شد

بنیاد نخبگان استان تهران با هدف اجرای برنامه‌های معرفتی و هویتی، کارگاه آموزشی «قضاوت و تصمیم‌گیری اخلاقی؛ از هست تا باید» را برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان در تاریخ 23 شهریور 1400 به‌صورت مجازی برگزار خواهد کرد.

در راستای اجرای برنامه‌های معرفتی و هویتی با هدف تبیین نظام فلسفی اجتماع نخبگانی و رشد و ارتقاء آن، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی «قضاوت و تصمیم‌گیری اخلاقی؛ از هست تا باید» ویژة دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتر را روز سه‌شنبه 23 شهریور 1400 از ساعت 14 الی 16 به‌صورت مجازی برگزار کند.
«حجت‌الاسلام دکتر حسن بوسلیکی» متخصص در رشته اخلاق، مدرس این کارگاه خواهند بود که به ارائه مباحث زیر خواهند پرداخت:
• نقش شناخت و هیجان در قضاوت اخلاقی
• فرآیند شکل‌گیری یک قضاوت اخلاقی
• بی‌طرفی در قضاوت اخلاقی
کلیة مخاطبان بنیاد ملی نخبگان اعم از دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی (برگزیدگان طرح شهید وزوایی)، دانش‌آموختگان برتر و دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه هستند می‌توانند به‌صورت زیر اقدام کنند:
• دانشجویان فعال در دوره‌های طرح شهید احمدی روشن از طریق مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir
• سایر مخاطبان بنیاد ملی نخبگان اعم از دانشجویان مشمول و دانش‌آموختگان برتر از طریق ثبت درخواست شرکت در «برنامه‌های استانی» موجود در کارتابل سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir
مهلت ثبت‌نام در کارگاه تا پایان روز یکشنبه 21 شهریور است. با توجه به محدودیت تعداد شرکت‌کنندگان کارگاه در فضای مجازی، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام کرده‌اند. اطلاعات تکمیلی در سامانه‌های ثبت‌نامی فوق، ذکر شده است.

تاریخ انتشار : 1400/06/15
کد : 20275
تعداد بازدید: 52