سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه آموزشی مدل کسب و کار

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی مدل کسب و کار ویژه مستعدین برتر را برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد با هدف ارتقاء سطح توانمندی مستعدین برتر طرح شهید احمدی روشن در مهارت‌های کسب و کار اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی مدل کسب و کار نموده است. این کارگاه در تاریخ 6 و 13 دی ماه با همکاری پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.
مدل کسب و کار سنگ بنای اولیه یک شرکت است. در معرفی محصول جدید به بازار، باید مدل کسب و کار آن با مدل کسب و کار اصلی شرکت هماهنگ شود. طراحی مدل کسب و کار در تعاملات شرکت نوآور با محیط پیرامون نیز بسیار حائز اهمیت است؛ از آنجایی که نوآوری منجر به برهم خوردن تعادل محیط می‌شود، لذا نیروهای محیطی از جمله شرکت‌های رقیب به مقابله برخواهند خواست.
بدین جهت برای ارائه یک نوآوری به بازار، به ابزارهایی نیاز است تا تمهیدات لازم برای دست زدن به نوآوری اندیشیده شود. در این دوره، مفهوم مدل کسب و کار بیان شده و نحوه کار با ابزارهای تدوین مدل کسب و کار و نیز طراحی مدل کسب و کار آموزش داده خواهد شد.
همچنین ابزار‌ها و چارچوب‌هایی که به کاهش ریسک ارائه محصول جدید به بازار کمک کرده و با استفاده از آن‌ها می‌توان منشاء رقابت را پیش‌بینی نمود نیز آموزش داده می شود.

تاریخ انتشار : 1397/09/27
کد : 206
تعداد بازدید: 442

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411