سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه آموزشی اصول و فنون مذاکره

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی اصول و فنون مذاکره را برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان برتر همکار در هسته‌های نخبگانی طرح شهید احمدی روشن در مهارت‌های مذاکره اقدام به برگزاری کارگاه اصول و فنون مذاکره نموده است. این کارگاه در تاریخ 20 دی ماه برگزار می‌شود.
بخش عمده‌ای از رابطه‌های ما در زندگی، چه زندگی شخصی و چه محیط کسب و کار، از جنس مذاکره هستند. اصطلاح مذاکره، محدوده گسترده‌ای از فعالیت‌ها و رابطه‌ها، از تنظیم یک قرارداد تجاری بین‌المللی تا گفتگوهای ساده تر را در بر می‌گیرد.
در کارگاه اصول و فنون مذاکره، مباحث مختلف و متنوع مرتبط با این موضوع، از جمله تعریف مذاکره و دلایل ضرورت یادگیری این علم، انواع مذاکرات و راهکارهای ایجاد ارتباط موثر، ذهنیت و برداشتهای ذهنی و تاثیر آن بر مذاکرات، اصول مذاکرات تلفنی، آداب مذاکره حضوی و ... مورد بحث قرار می‌گیرد.
کارگاه اصول و فنون مذاکره با همکاری پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود. مدرس این کارگاه خانم دکتر لیلا جراحی دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران و مدرس کارگاه بازاریابی و مذاکره می‌باشد.

تاریخ انتشار : 1397/10/12
کد : 214
تعداد بازدید: 360

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411