سه شنبه 28 خرداد 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه آموزشی ارتباط اثر بخش

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی ارتباط اثر بخش را برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان برتر همکار در هسته‌های نخبگانی طرح شهید احمدی روشن در مهارت‌های ارتباطی اقدام به برگزاری کارگاه ارتباط اثر بخش نموده است. این کارگاه در تاریخ 27 دی ماه برگزار می‌شود.
ارتباط فرآیندی دوطرفه و دارای پیچیدگی است که تا قبل از ایجاد درک متقابل از آن، می‌تواند بارها تکرار شود. ارتباط به روش‌های مختلفی ایجاد می‌شود. میتوان با استفاده از کلمات، علائم، تصاویر، اشکال، صدا، لحن، حالات صورت، طرز لباس پوشیدن و نیز زبان بدن، ارتباط برقرار نمود. اغلب ارتباط‌ها، تلفیقی از این عناصر هستند. با دانستن اینکه چطور این عناصر را به‌طور موثر به‌کار ببریم، می‌توانیم شیوه ارتباط خود را بهبود داده و بهترین نتیجه را در هر موقعیتی به‌دست آوریم. به دلیل اهمیت این موضوع، در این کارگاه به انواع سبک‌های ارتباطی و ویژگی‌های آنها پرداخته می‌شود.
مدرس این کارگاه اکبر مقدر دکترای مدیریت استراتژیک و دارای دو دهه تجربه مشاوره و مدیریت است. کتاب آموزشی ارتباط اثربخش ترجمه اکبر مقدر بعوان منبع آموزشی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

تاریخ انتشار : 1397/10/18
کد : 219
تعداد بازدید: 333

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411