سه شنبه 25 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیه
اعطای کمک هزینه عزیمت به عتبات عالیات

بنیاد ملی نخبگان در راستای اجرای برنامه های فرهنگی در سال جاری شرایط اعطای کمک هزینة عزیمت به عتبات عالیات را اعلام کرد.

به اطلاع می رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای اجرای برنامه های فرهنگی خود قصد دارد در سال جاری کمک هزینة عزیمت به عتبات عالیات را به تعدادی از دانشجویان مشمول پشتیبانی تحصیلی بنیاد در سال تحصیلی جاری پرداخت نماید.
در این خصوص توجه به نکات زیر ضروری است:
1. مبلغ این کمک هزینه به ازای هر مشمول، حداکثر پانزده میلیون ریال است که در صورت همراهی همسر در سفر، به حداکثر بیست میلیون ریال افزایش خواهد یافت.
2. این کمک هزینه به افرادی پرداخت می شود که در سال تحصیلی 98-1397 مشمول بهره مندی از تسهیلات دانشجویی بنیاد ملی نخبگان هستند و پیش تر از تسهیلات بنیاد برای سفر عمرة مفرده یا عتبات عالیات بهره مند نشده اند.
3. با توجه به محدودیت بودجه، ظرفیت بهره مندی از این تسهیلات محدود است؛ از این رو مشمولان این کمک هزینه پس از ثبت نام، از طریق قرعه کشی انتخاب خواهند شد.
4. هر یک از مشمولان شرایط، برای درخواست بهره مندی از این تسهیلات، لازم است از اول تا پنجم بهمن ماه سال جاری، پس از ورود به سامانة سینا به نشانی Sina.bmn.ir درخواست بهره مندی از اعتبار اعزام به عتبات عالیات را در بخش ثبت درخواست > جایزه های فرهنگی ثبت نمایند. در این مرحله نیاز به درج مستندات  هزینه کرد نیست و در مراحل بعدی، مدارک هزینه کرد، از طریق سامانه دریافت خواهد شد.
5. در سال جاری بنیاد کاروانی برای اعزام به عتبات عالیات نخواهد داشت و متقاضیان می¬توانند از طریق کاروان¬های اعزامی دانشگاه ها یا سایر کاروان های تحت نظارت مستقیم سازمان حج و زیارت، عزیمت و کمک هزینة خود را از بنیاد دریافت نمایند.

تاریخ انتشار : 1397/10/23
کد : 224
تعداد بازدید: 1170

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411