شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت مالی و آشنایی با بازار سرمایه

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی مدیریت مالی و آشنایی با بازار سرمایه را ویژه مستعدین برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن در مهارت‌های مرتبط با مباحث مالی و بازار سرمایه اقدام به برگزاری کارگاه مدیریت مالی و آشنایی با بازار سرمایه نموده است. این کارگاه یک روزه در تاریخ 18 بهمن ماه برگزار می‌شود.
مدیریت اثربخش و کارای پول (وجوه/منابع مالی) به منظور دستیابی به اهداف سازمان را مدیریت مالی گویند. مدیریت مالی دربرگیرنده چگونگی افزایش سرمایه (تامین مالی)، و نحوه تخصیص آن نظیر بودجه‌بندی سرمایه‌ای است. این امر تنها مختص بودجه‌بندی منابع بلندمدت نیست؛ بلکه منابع کوتاه‌مدت مانند دارایی‌های جاری را نیز در بر می‌گیرد. همچنین با سیاست توزیع سود سهامداران نیز مرتبط است. هدف مدیریت مالی افزایش ارزش دارایی و در نتیجه افزایش ثروت سهامداران می‌باشد.
در این دوره مفاهیم مالی برای مدیران غیر مالی و آشنایی با بازار سرمایه و مباحثی همچون نهادهای بازار پول و بازار سرمایه، واسطه‌ها و مکانیزم‌های خرید و فروش در بازار سرمایه، آشنایی با صورت‌های مالی و گزارشگری مالی، ارزش زمانی پول، مدیریت سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کار و مدیریت ریسک آموزش داده می شود.
کارگاه آموزشی مدیریت مالی و آشنایی با بازار سرمایه با همکاری گروه مالی و مدیریت سرمایه‌گذاری شریف برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : 1397/11/03
کد : 228
تعداد بازدید: 381

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411