شنبه 29 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری رویداد استارتاپ گردشگری خلاق در بنیاد نخبگان استان تهران ویژه مستعدین برتر

بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی، در نظر دارد استارتاپ ((گردشگری خلاق))  را برای مستعدین نخبگان تحت پوشش خود، در فروردین ماه 1398 برگزار نماید. 

بنیاد نخبگان استان تهران با همکاری ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری، در نظر دارد استارتاپ ((گردشگری خلاق)) را برای مستعدین نخبگان تحت پوشش خود، برگزار نماید.
از اهداف مهم این رویداد استارتاپی، تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور درحوزه گردشگری ، ایجاد فضای تبادل نظر و گفتگو، بسترسازی جهت ایجاد ارتباط سازنده میان صاحبان ایده، فعالان حوزه استارتاپ و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و در نهایت به اشتراک‌گذاری دانش و تجربه نوآورانه است که در قالب فعالیت‌های زیر گنجانده شده است:
- زیست بوم بازار صنعت گردشگری (داخلی، ورودی، خروجی)
- زیست بوم صنایع دستی و هنرهای سنتی
- میراث ایران (فرهنگی، طبیعی، ملموس و ناملموس، منقول و نامنقول، ...)
- کسب و کار الکترونیک، گردشگری الکترونیک
- تولید محتوا و بازاریابی محتوا

لذا از کلیه دانشجویان و مستعدین علاقه مند در سراسر کشور دعوت به عمل می آید تا با مطالعه سرفصل های استارتاپ و توانمندی های خود جهت ثبت نام در استارتاپ اقدام نمایند. علاقه‌مندان می‌توانند در دو بخش از طریق سامانه هم اندیشان بنیاد نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. اولین بخش مربوط به صاحبان یکی از توانمندی های (گرافیست، برنامه نویس و یا تسلط بر مدل های کسب و کارهای نوین ) که باید در سامانه هم اندیشان ثبت نام و توانمندی خود را در بخش توضیحات درج نمایند. بخش دوم مربوط به صاحبان ایده و طرح خلاق در حوزه گردشگری است که باید فرم مربوطه را تکمیل و به همراه مدارک لازم در هنگام ثبت نام در سامانه بارگذاری نمایند و در بخش توضیحات خود را ارائه دهنده ایده معرفی نمایند.
همچنین سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان، بین ساعت 9 تا 12 روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تماس 09601 آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان در این خصوص می باشد.

تاریخ انتشار : 1397/12/26
کد : 244
تعداد بازدید: 847

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411