سه شنبه 4 تیر 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اقدام جهادی توزیع ارزاق به نیازمندان با همکاری موسسه خیریه فردای سبز

اقدام جهادی توزیع ارزاق به نیازمندان با حضور جمعی از مستعدین برتر و با همکاری موسسه فرهنگی خیریه فردای سبز شریف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد در راستای برنامه‌های فرهنگی و توسعه ارزش‌های معنوی، اقدام جهادی توزیع ارزاق به نیازمندان با همکاری موسسه فرهنگی خیریه فردای سبز شریف را در تاریخ 2 خرداد ماه 1398 برگزار نمود.
موسسه فرهنگی خیریه فردای سبز شریف در سال ۱۳۷۵ توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف پایه ریزی و در سال ۱۳۷۶ تاسیس شد. از آن جا که منظور از فرهنگ در این گروه، فرهنگ والا و زیبای اسلامی و قرآنی است، و با توجه به عنایات و توجهات فراوانی که در فرهنگ اسلامی به عدالت، دستگیری از نیازمندان، رسیدگی به محرومان و یتیمان و اهتمام ورزیدن به احسان و نیکی به دیگران شده است، در فردای سبز برای حرکت در این راستا و هم چنین ترویج و اشاعه فرهنگ آن تلاش می‌شود.
این اقدام جهادی با هدف خدمات‌رسانی به نیازمندان با حضور جمعی از مستعدین برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن در تاریخ 5شنبه 2 خردادماه همراه با افطار برگزار شد.

 

تاریخ انتشار : 1398/03/08
کد : 261
تعداد بازدید: 174

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411