توسط بنیاد نخبگان استان تهران مشخص شد
نفرات برگزیده مسابقه محرم در فضای مجازی

نتیجه مسابقه «محرم در فضای مجازی» ویژه مخاطبان بنیاد ملی نخبگان که با موضوع فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی در فضای مجازی به مناسبت ماه محرم در سال جاری توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد، به‌صورت نفرات برگزیده با رتبه‌های اول تا سوم مشخص شد.

پس از دریافت و بررسی فعالیت‌های شرکت‌کنندگان مسابقه «محرم در فضای مجازی» ویژه مخاطبان بنیاد ملی نخبگان که با موضوع فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی در فضای مجازی به مناسبت ماه محرم در سال 1400 توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار شد؛ نفرات برگزیده با رتبه‌های اول تا سوم مشخص شدند: جناب آقای محمدحسن سعیدی مطلق (دانشجوی رشته شهرسازی)، سرکار خانم سپیده قهرمان‌پور (دانشجوی رشته روانشناسی) و جناب آقای میلاد باصری (دانشجوی رشته دندانپزشکی) به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم این مسابقه برگزیده شدند. تهیه و نشر نماهنگ و پادکست در شبکه‌های اجتماعی و صفحات مجازی از جمله فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی این برگزیدگان در ایام محرم سال جاری بود که برای شرکت در این مسابقه اعلام کرده بودند.
با توجه به مجموع کل امتیاز فعالیت‌های مرتبط با موضوع مسابقه که از سوی شرکت‌کنندگان اعلام شده بود، فرآیند شناسایی برگزیدگان و رتبه‌بندی آنان انجام شده است. «کیفیت و آراستگی»، «خلاقیت، ابداع و نوآوری» و «پوشش مخاطب و اثرگذاری» شاخص‌های درنظر گرفته شده برای ارزیابی فعالیت‌ها بودند.
مبالغ هفت، پنج و سه میلیون ریال برای نفرات برگزیده درنظر گرفته شده است که به آنان اهدا خواهد شد. همچنین از سایر شرکت‌کنندگان در مسابقه که فعالیت‌های مرتبط با موضوع مسابقه داشته‌اند نیز تقدیر خواهد شد.
بنیاد نخبگان استان تهران در راستای اجرای برنامه‌های معرفتی و هویتی با هدف ترویج فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی اجتماع نخبگانی در فضای مجازی، مسابقه «محرم در فضای مجازی» ویژة مخاطبان بنیاد ملی نخبگان را در محرم 1400 برگزار کرد.
با فراخوان این مسابقه، از مخاطبان بنیاد دعوت شد تا فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی خود در فضای مجازی که به مناسبت ماه محرم انجام داده‌اند را اعلام کنند. تشکیل و مدیریت وبسایت، کانال، گروه، صفحه مجازی در شبکه‌های اجتماعی، تولید و نشر پادکست و محتوای الکترونیک و غیره در فضای مجازی با موضوع سوگواری ماه محرم از فعالیت‌های مدنظر برای شرکت در این مسابقه بود.
کلیة مخاطبان بنیاد ملی نخبگان اعم از دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی (برگزیدگان طرح شهید وزوایی)، دانش‌آموختگان برتر، دانشجویان فعال در دوره‌های طرح شهید احمدی روشن و تمامی افرادی که تاکنون به نحوی از تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده بودند می‌توانستند در این مسابقه شرکت کنند.

تاریخ انتشار : 1400/08/15
کد : 30284
تعداد بازدید: 153