به‌صورت مجازی برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان
کارگاه «حقایقی صادقانه در باب بی‌صداقتی» توسط بنیاد نخبگان استان تهران برگزار خواهد شد

بنیاد نخبگان استان تهران با هدف اجرای برنامه‌های معرفتی و هویتی، کارگاه آموزشی «حقایقی صادقانه در باب بی‌صداقتی» را برای مخاطبان بنیاد ملی نخبگان در تاریخ 23 آذر 1400 به‌صورت مجازی برگزار خواهد کرد

در راستای اجرای برنامه‌های معرفتی و هویتی با هدف تبیین نظام فلسفی اجتماع نخبگانی و رشد و ارتقاء آن، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی «حقایقی صادقانه در باب بی‌صداقتی» ویژة دانشجویان مستعد و دانش‌آموختگان برتر را روز سه‌شنبه 23 آذر 1400 به‌صورت مجازی برگزار کند.
«حجت‌الاسلام دکتر حسن بوسلیکی» متخصص در رشته اخلاق، مدرس این کارگاه خواهند بود که به ارائه مباحث زیر خواهند پرداخت:
• مفهوم‌شناسی و مصداق‌یابی صداقت
• اسباب گسترش بی‌صداقتی
• راه‌هایی برای گسترش صداقت
کلیة مخاطبان بنیاد ملی نخبگان اعم از دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی (برگزیدگان طرح شهید وزوایی)، دانش‌آموختگان برتر و دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن که علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه هستند می‌توانند به‌صورت زیر اقدام کنند:
• دانشجویان فعال در دوره‌های طرح شهید احمدی روشن از طریق مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir
• سایر مخاطبان بنیاد ملی نخبگان اعم از دانشجویان مشمول و دانش‌آموختگان برتر از طریق ثبت درخواست شرکت در «برنامه‌های استانی» موجود در کارتابل سامانه سینا به نشانی http://sina.bmn.ir
مهلت ثبت‌نام در کارگاه تا پایان روز شنبه 20 آذر است. با توجه به محدودیت تعداد شرکت‌کنندگان کارگاه در فضای مجازی، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت‌نام کرده‌اند. اطلاعات تکمیلی در سامانه‌های ثبت‌نامی فوق، ذکر شده است.

 

تاریخ انتشار : 1400/08/23
کد : 30285
تعداد بازدید: 75