توسط بنیاد نخبگان استان تهران
از شرکت‌کنندگان مسابقه محرم در فضای مجازی با اهداء تسهیلات خرید کتاب تقدیر شد

شرکت‌کنندگان در مسابقه «محرم در فضای مجازی» که فعالیت‌های مرتبط با موضوع مسابقه داشتند، از سوی بنیاد نخبگان استان تهران تسهیلات خرید و مطالعه کتاب‌های الکترونیکی دریافت کردند.

بنیاد نخبگان استان تهران از شرکت‌کنندگان در مسابقه «محرم در فضای مجازی» که فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی مرتبط با موضوع مسابقه به مناسبت ایام سوگواری محرم داشتند، با اهداء تسهیلات نقدی به‌منظور خرید و مطالعه کتاب‌های الکترونیکی تقدیر کرد.
هدیه درنظر گرفته شده برابر با یک میلیون و سیصد هزار ریال است که به 14 نفر از شرکت‌کنندگان مسابقه اهداء شد. دریاف‌کنندگان این هدیه می‌توانند از خدمات ارائه‌شده توسط شرکتی فعال در زمینة فروش و مطالعه کتاب‌های الکترونیکی از طریق سایت و همچنین نرم‌افزار گوشی هوشمند استفاده کنند.
گفتنی است، پیش از این نفرات برگزیده مسابقه با رتبه‌های اول تا سوم مشخص شدند که با پرداخت جوایز نقدی هفت، پنج و سه میلیون ریال مورد تقدیر قرار گرفته‌اند.
بنیاد نخبگان استان تهران در راستای اجرای برنامه‌های معرفتی و هویتی با هدف ترویج فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی اجتماع نخبگانی در فضای مجازی، مسابقه «محرم در فضای مجازی» ویژة مخاطبان بنیاد ملی نخبگان را در محرم 1400 برگزار کرد.
با فراخوان این مسابقه، از مخاطبان بنیاد دعوت شد تا فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی خود در فضای مجازی که به مناسبت ماه محرم انجام داده‌اند را اعلام کنند. تشکیل و مدیریت وبسایت، کانال، گروه، صفحه مجازی در شبکه‌های اجتماعی، تولید و نشر پادکست و محتوای الکترونیک و غیره در فضای مجازی با موضوع سوگواری ماه محرم از فعالیت‌های مدنظر برای شرکت در این مسابقه بود.
کلیة مخاطبان بنیاد ملی نخبگان اعم از دانشجویان مشمول تسهیلات دانشجویی (برگزیدگان طرح شهید وزوایی)، دانش‌آموختگان برتر، دانشجویان فعال در دوره‌های طرح شهید احمدی روشن و تمامی افرادی که تاکنون به نحوی از تسهیلات و حمایت‌های بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده بودند می‌توانستند در این مسابقه شرکت کنند.

تاریخ انتشار : 1400/08/26
کد : 30290
تعداد بازدید: 50