چهارشنبه 2 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان
جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان در تاریخ ۵ بهمن سال جاری برگزار میشود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با حمایت ستاد توسعه فرهنگ، علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان برگزار می‌شود.
جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی و جشنواره ملی، فرهنگی و هنری ایران ساخت به همت پژوهشکده سیاست گذاری علم، فناوری و صنعت دانشگاه شریف و با حمایت ستاد توسعه علم،فناوری و اقتصاد دانش بنیان برگزار می‌شود. این جشنواره قصد دارد تا ضمن نهادینه کردن فرایندهای نوآوری محصول در شرکت¬های تولیدی و خدماتی، بتواند فضایی را برای همفکری جهت ارتقای سطح نوآوری در کسب و کارهای ایرانی فراهم نماید.
شرکت¬های ایرانی دارای محصول جدید نوآورانه، جهت کسب اطلاع از روند حضور در جشنواره، به وب سایت رسمی جشنواره به آدرس www.productinnovation.ir مراجعه نموده یا با تلفن دبیرخانه جشنواره به شماره ۰۲۱۸۸۹۱۰۶۲۱ تماس بگیرند.

تاریخ انتشار : 1396/10/19
کد : 64
تعداد بازدید: 333

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601