جمعه 16 خرداد 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان تهران
برگزاری کارگاه آموزشی ارائه مؤثر

بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی ارائه مؤثر را برگزار می‌نماید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان تهران؛ این بنیاد با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدان برتر در ارائه مؤثر و شناخت نکات مهم برای ارائه و سخنرانی اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی ارائه مؤثر نموده است. این کارگاه در تاریخ دوشنبه 11 شهریور از ساعت 16 الی 20 برگزار می‌شود.
برای معرفی یک ایده، مفهوم و یا یک محصول، باید مهارت‌های ارائه مطلب و سخنرانی را به دست آورد تا توجه مخاطبان را جلب نموده و در مرکز توجه قرار گرفت و از نظرات حضار استفاده کرد. طراحی یک سخنرانی بر نحوه دیدگاه مخاطب تاثیر می‌گذارد. بنابراین، فرد باید به وضوح بر مطالب و محتوای ارائه خود تمرکز کند.
در این کارگاه اصول اصلی ارائه مطلب و ایده شرح داده می‌شود و مباحثی همچون طرح‌ریزی و تهیه مطالب، آماده‌سازی و شناخت مخاطب، انتخاب عنوان مناسب، دسته بندی و انتخاب مطالب، تهیه نقشه راه و ساختار ارائه، ترکیب منطق و احساس در سخنرانی، آماده‌سازی اسلایدهای اثرگذار، ساده‌سازی در طراحی اسلایدها، استفاده از تصاویر در اسلایدها و نمایش داده‌ها، انتخاب رنگ‌بندی مناسب، مطالعات شناختی مغز در ارائه‌ها، نکاتی در مورد زبان بدن، برانگیختن توجه مخاطب، مدیریت زمان، چگونگی پاسخ به سوالات، مدیریت پیش‌آمدهای ناخواسته، شوخ طبعی در ارائه، توصیه‌هایی از بزرگان سخنرانی و مطالعه موردی سخنرانی‌های اثرگذار است.
مستعدین برتر همکار در طرح شهید احمدی روشن می‌توانند تا تاریخ 7 شهریور ماه با مراجعه به سامانه هم اندیشان ( کلیک کنید) برای شرکت در این کارگاه ثبت‌نام کنند.

تاریخ انتشار : 1398/06/05
کد : 98
تعداد بازدید: 635

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601