دوشنبه 7 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

توسط بنیاد نخبگان استان تهران
وبینار آموزشی مستندسازی دانش ویژه دانشجویان طرح شهید احمدی روشن برگزار شد

جلسه آموزشی با عنوان «مستندسازی دانش» ویژه دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن، در روز 30 تیر ۹۹ توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت وبینار برگزار شد.

با هدف ارتقای سطح توانمندی مستعدین در مستندسازی دانش، بنیاد نخبگان استان تهران کارگاه آموزشی به این منظور را روز دوشنبه مورخ 30 تیرماه 99 برای دانشجویان فعال در هسته‌های پژوهشی طرح شهید احمدی روشن به‌صورت وبینار برگزار کرد. «دانش و مدیریت پروژه»، «جاری‌سازی فرهنگ مدیریت دانش و خلق دانش»، «مدیریت دانش پروژه»، «شیوه‌های شناسایی و کسب دانش پروژه» و «مدل‌های پندآموزی در سازمان‌های مختلف» از موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد. دانشجویان علاقه‌مند از مقاطع مختلف تحصیلی و در رشته‌های گوناگون فنی، علوم انسانی و پایه با شرکت در این وبینار، نسبت به مباحث آموزشی و کاربردی مطرح شده شناخت پیدا کردند.
درخصوص طرح شهید احمدی روشن قابل ذکر است که در این طرح، استادان خبره دانشگاهی و متخصصان برتر صنعتی با شناسایی مسائل و مشکلات اصلی کشور، هسته‌های نخبگانی مسأله‌محور را با مشارکت دانشجویان برگزیده تشکیل داده و به صورت علمی و تخصصی در قالب طرحی مشخص و در بازه زمانی معین به حل آن‌ها می‌پردازند.

تاریخ انتشار : 1399/04/31
کد : 10197
تعداد بازدید: 330

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601