دوشنبه 7 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

توسط بنیاد نخبگان استان تهران
برگزیدگان مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان مستعد برتر نوورود 99-98 مشخص شد

نتیجه مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان مستعد برتر نوورود 99-98 که توسط بنیاد نخبگان استان تهران در تاریخ 15 مرداد 99 برگزار شد، به‌صورت نفرات برگزیده با رتبه‌های اول تا سوم مشخص شد.

پس از بررسی پاسخ‌های شرکت‌کنندگان مسابقه کتابخوانی ویژه دانشجویان مستعد برتر نوورود 99-98 که توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت مجازی برگزار شد؛ نفرات برگزیده با رتبه‌های اول تا سوم مشخص شدند: جناب آقای علی زرین‌نیا (دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران)، سرکار خانم آیلار صدائی اوغانی (دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی امیرکبیر) و جناب آقای مهران منتظر (دانشجوی رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف) به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم این مسابقه برگزیده شدند.
با توجه به مجموع کل امتیازات شرکت‌کنندگان و براساس پاسخ‌های آنان به منابع تعیین شده، فرآیند شناسایی برگزیدگان و رتبه‌بندی آنان انجام شده است. مبالغ پانزده، ده و پنج میلیون ریال (معادل یک و نیم میلیون، یک میلیون و پانصد هزار تومان) برای نفرات برگزیده درنظر گرفته شده است که به آنان اهدا خواهد شد.
بنیاد نخبگان استان تهران این مسابقه کتابخوانی را در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برای دانشجویان مستعدبرتر نوورود سال تحصیلی 99-98 به صورت مجازی در تاریخ 15 مرداد 99 برگزار کرد. منابع این مسابقه شامل سه کتاب در حوزه‌های کارآفرینی، شروع کسب و کار و مدیریت آن بود که پیش‌تر در نشست معارفه بنیاد نخبگان در اسفندماه 1398 به دانشجویان اهدا شده بود. دانشجویان علاقه‌مند که در این رویداد ثبت‌نام کرده بودند، فرصت داشتند تا با مراجعه به صفحه اینترنتی آزمون، به پرسش‌های مسابقه به صورت آنلاین پاسخ دهند.

تاریخ انتشار : 1399/06/26
کد : 10201
تعداد بازدید: 189

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601