دوشنبه 7 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بنیاد نخبگان استان تهران برگزار می‌کند
نشست معارفه شرکت پلیمری فعال در صنعت رنگ به‌منظور جذب نیرو

در راستای زمینه‌سازی برای اثرگذاری و جذب استعدادهای برتر در مراکز صنعتی، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد جلسه معارفه با شرکت فعال پلیمری در صنعت رنگ و رزین را به‌صورت وبینار در تاریخ 2 مهر 99 برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد در راستای زمینه‌سازی برای اثرگذاری و جذب استعدادهای برتر و ایجاد ارتباط آنان با نهادهای صنعتی، طی تعامل انجام شده با شرکت پلیمری فعال در صنعت رنگ و رزین؛ جلسه معارفه‌ای را روز چهارشنبه مورخ 99/7/2 از ساعت 15 تا 17 به‌صورت وبینار و مجازی برگزار کند.
شرکت موردنظر یک واحد تولیدی پلیمری است که انواع مستربچ‌های رنگی، معطر و افزودنی خاص را تولید می‌کند. این شرکت برای استخدام و همکاری با نیروهای متخصص با شرایط زیر اعلام آمادگی کرده است:
• رشته‌های موردنظر: مهندسی پلیمر- صنایع، مهندسی پلیمر- رنگ و مهندسی شیمی
• فارغ‌التحصیلان رشته‌های موردنظر از همه مقاطع تحصیلی
• دانشجویان رشته‌های موردنظر در مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی)
• مقاطع تحصیلی بالاتر در اولویت قرار دارند.
• برای آقایان داشتن پایان خدمت ضرورت ندارد.
• طول دوره آموزشی حداقل دو هفته و حداکثر دو ماه خواهد بود.
• پس از استخدام، شرایط و مزایا طبق مقررات وزارت کار خواهد بود.
کلیه دانشجویان و دانش‌آموختگان مستعدی که به‌نحوی از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان بهره‌مند شده‌اند و علاقه‌مند به شرکت در این وبینار و جذب در شرکت مذکور هستند حداکثر تا پایان روز دوشنبه مورخ 99/6/31 فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir برای شرکت در این رویداد ثبت‌نام کنند. این مشمولین باید مرتبط با رشته‌های تحصیلی موردنظر باشند (مهندسی پلیمر- صنایع، مهندسی پلیمر- رنگ و مهندسی شیمی) و هنگام ثبت درخواست، رزومه‌کاری خود را نیز در سامانه هم‌اندیشان بارگذاری کنند.
نحوه شرکت در جلسه و اطلاعات تکمیلی، متعاقباً از طریق راه‌های ارتباطی ثبت شده در سامانه هم‌اندیشان، به متقاضیان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تاریخ انتشار : 1399/06/26
کد : 10202
تعداد بازدید: 118

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601