جمعه 2 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

اطلاعیة مهم
به‌روزرسانی سامانة اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان

از خردادماه سال جاری سامانة اطلاعاتی جدیدی، جایگزین سامانة ثریا خواهد شد.‏

به اطلاع می‌رساند بنیاد ملی نخبگان در راستای بهبود ارائه خدمات الکترونیکی به جامعة مخاطب و ارتقای سطح فعالیت‌های خود، سامانة اطلاعاتی جدیدی را طراحی کرده است که از خرداد ماه سال جاری، جای‌گزین سامانة ثریا خواهد شد. از این رو خواهشمند است به موارد زیر توجه فرمایید:
1- از تاریخ 1397/2/20 اطلاعات موجود در سامانة ثریا که طی حداقل دو سال اخیر از کاربران دریافت شده است، به سامانة جدید منتقل خواهد شد. بنابراین ضروری است چنان‌چه پس از تاریخ مذکور، تغییراتی (اعم از درج مدرک و مستندات جدید یا تغییر مدارک و مستندات قبلی) را در پروندة الکترونیکی خود در سامانة ثریا اعمال می‌نمایید، تغییرات مورد نظر را به خاطر داشته باشید تا پس از استقرار سامانة جدید، در آن سامانه نیز درج فرمایید.
2- سامانة ثریا از تاریخ 1397/3/1 به مدت دو تا سه هفته در دسترس نخواهد بود و پس از آن، با استقرار سامانة جدید، درخواست‌های جدید کاربران از طریق سامانة جدید دریافت خواهد شد و درخواست‌های قبلی تا تعیین نتیجة نهایی درخواست، در سامانة ثریا ادامه خواهد یافت. از این رو در صورت فوریت درخواست، در اسرع وقت آن را در سامانه ثبت فرمایید.
3- بدیهی است سامانة جدید، مانند هر سامانة دیگری، در ابتدای کار با مشکلاتی مواجه خواهد شد. از این رو خواهشمند است با صبوری و همراهی و نیز ارسال نظرات و پیشنهادهای خود در این خصوص به نشانی Contact-Us@bmn.ir، ما را در راستای ارائه بهتر خدمات، یاری فرمایید.

تاریخ انتشار : 1397/02/25
کد : 117
تعداد بازدید: 1035

    تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد

  سامانه پاسخگویی بنیاد ملی نخبگان : 09601

  نشانی بنیاد نخبگان استان تهران: خیابان کریم خان زند، خیابان استاد نجات الهی جنوبی، کوچه شهید حقیقت طلب، پلاک 17 کدپستی 1598868411